Wpis z mikrobloga

Pracujac sobie w Fortunie Düsseldorf widzialem na treningach troche kownackiego tak jako czlowieka i nie wiem jak reszta ludkow z #reprezentacja ale po paru godzinach ogladania go, jak mi jakas pijako-dziennikarzyna z #kanalsportowy mowilaby, ze nie trafia do bramki bo mu brakuje zaangazowania i xyz, to wyslalbym ich wszystkich na jego klubowy trening. Z aktualna nagonka na milika jest pewnie to samo.


@kreanz:
czego wielki dziennikarz z Dębicy oczekuje pisząc takie
W necie każdy jeden kozak, obraża drugiego i nie ma żadnych konsekwencji


@ekjrwhrkjew: jakie ty chcesz konsekwencje? Jak jakiś random powie ci coś głupiego w realu to się na niego rzucisz z łapami? xD

@marv0oo:

Nie chodzi o to tylko o to, że teraz większość młodego pokolenia myśli, że może bezkarnie kogoś obrażać, wyzywać, cisnąć i że jest to COOL. A jak tamta osoba (ktorej dokuczają) zgłosi to, bo już
Nie chodzi o to tylko o to, że teraz większość młodego pokolenia myśli, że może bezkarnie kogoś obrażać, wyzywać, cisnąć i że jest to COOL


@Ka4az: Nie wiem czy wiesz ale to nie jest większość tylko głośna mniejszość i kiedyś też było tak samo. Siedzieli w grupkach na murkach i się pytali czy masz jakiś problem. Z resztą dalej pytają :)
@maksol93: No nie. Mylisz pojęcia. Owszem dalej są takie grupki, ale teraz masz pełno dzieci co na żywo by gaciami trzęsły XD

Tobie się wydaje, że mało, bo omijasz takie przypadki. Wystarczy spojrzeć na komentarze jak lecą różne gale, tiktoka albo mieć młodsze środowisko.
@marv0oo No dajmy ze będę cały czas obrażał twoja matkę anonimowo w internecie? Rozumiem, że nie masz z tym problemu i nie powinno być żadnych konsekwencji. A rzucaniu się łapami to jak widać pierwsze co tobie przyszło do głowy, skoro o tym napisałeś
@Ka4az: Młodego pokolenia xd Poczytaj sobie co piszą ludzie 40+ na Twitterze czy Facebooku, potrafią się wyzywać od najgorszych #!$%@?, bo ktoś głosuje na inną partie czy wierzy/nie wierzy w boga. Zawsze mnie to bawi, że to młode pokolenie niby takie źle i niewychowane.