Wpis z mikrobloga

@niochland: ja mam to gdzieś, odkąd okazało się że polacy nie potrafią protestować (np. tak jak francuzi) przeciwko ważnym dla społeczeństwa problemom, tylko z ramienia nakazu jakiejś partii :p
protesty dla protestów, aby jedna partia szczuła na drugą, to nie moja bajka :p

a protesty przeciwko pisowi, jesli nie są ogólnokrajowe to jaki mają sens, skoro tę partię wybrała większość społeczeństwa :p
no przykro mi, ale może czas porozmawiać z rodzicami,
no przykro mi, ale może czas porozmawiać z rodzicami, dlaczego pis to zły wybór, co sądzisz


@TheGreenBastard: Mózg mi paruje, że domyślnie zakładasz, że każdy rodzic wykopka jest głąbem, który ślepo głosuje na PiSowców. W mojej rodzinie na PiS to nawet moja babcia dobijająca do 90 roku życia nie głosuje. Wszyscy przeżyliśmy już złotą erę PiSu i wiedzielismy już 7 lat temu jak to będzie wyglądać.
Poza tym ja z chęcią
Idiotyczne jest jednak zakładanie, że skoro nie potrafią to trzeba ich pałować.


@niochland: Nigdzie tak nie napisałem. Wyciagasz wnioski pod z góry założoną teze. Wyraźnie napisałem o pałowaniu awanturników w protestach inicjowanych przez jedną stronę polityczną przeciw drugiej :p A to różnica :D
A taka pasywność jaką reprezentujesz jest jeszcze gorsza niż popieranie czegoś czego druga strona nie lubi.


@niochland: Nie jestem pasywny, bo zawsze głosuję na inną partię niż pis czy peło :p

o teraz będę głosował np na komuchów ¯\_(ツ)_/¯
@dos_badass: i serio, jeśli tacy ludzie jak ty walczą z pis, czyli anty demokraci wyzywający swoich przeciwników politycznych, to ja serio wolę oddać głos na PiS, niż na grupę polityczna używająca hejtu za swój główny oręż ¯\_(ツ)_/¯

Zero dyskusji. Tylko wyzwiska. A wystarczyłoby że PO robiłoby nic! I PiS wybory przegrałby już dawno.

Jedno wielkie xD
przeciez jak był strajk kobiet w Polsce to antyterroryści w kominiarkach bili ludzi a koles co potracil jakis tlum ludzi i uciekl to sie okazalo ze byl oficerem abwehry


@mambo7: tak było xD
@mambo7: gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstaw mnie gdzieś tu, nie będę scrolowal. Niedziela jest.

Chociaż po co. Hejter jesteś zwyczajny i tyle.
Tylko powiedz, czym ty się różnisz tym hejtem od takiej Pawłowicz czy Pinokia? Xd
masz 5 odpowiedzi wyzej nie jestes leniwy ... Po prostu negujesz prawde.


@mambo7: jaką prawdę? Ten filmik z Onetu?

Przecież tam nic nie widać. Widać tylko tajniaków i jakieś ruchy. Nie widać czy to bicie typa który miał broń, bicie typu który stał czy cokolwiek. Nie mówiąc już o biciu kobiet.

Kolejna sprawa, piszesz o artykule onetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakbym wysłał ci artykuł
@TheGreenBastard: glosuj na pis ja tak zrobie. Dlaczego? Bo oni musza dokonczyc dzielo sprowadzania tej kloaki do naleznego jej miejsca. Mnie bedzie stac na podrozowanie i chodzenie do restauracji. Pytanie czy ciebie bedzie stac jak to jebnie. Bede z przyjemnoscia patrzyl jak plebs kwiczy lacznie z tymi debilami zachwalajacymi tutaj proputinowski pis

Tutaj masz link. Antyterrorysci z wydzialu chaos... Bija ludzi

https://youtu.be/y-gRLTNWsD0

Tak wynika z zamieszczonych relacji i nie jest to
glosuj na pis ja tak zrobie


@mambo7: xD

Czasami w żartach mówię podobnie: glosujta na PiS, dzięki temu szybciej doprowadzą do upadku.
No ale w twoich wpisach brzmi to strasznie głupio i nienawistnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz mi, czym ty się różnisz od najbardziej zatwardziałego elektoratu Kaczyńskiego?
Słucham. Wymień cokolwiek.
@TheGreenBastard: nie chodze do kosciolka. Druga rzecz uwazam, ze polska powinna wystapic z ue nie dlatego ze jest wielka ale dlatego ze to zacofana kloaka. Kraj zacofany z nadmiarem rolnikow. Ostatnie badanie gus wykazalo to dobitnie. Zacofany o bidny kraj