Wpis z mikrobloga

pożyteczne małpki Putlera, niszczące i rozkradające Polskę.


@spere: masz na myśli Scholza obecnie, czy odnosisz się do dawnych lat i wówczas do Tuska, Sikorskiego i Pawlaka z genialnym kontraktem na najdrozszy gaz z gazpromu i umorzeniem mu ponad miliard długu?
trzymaj jeszcze to zdjęcie chłopie, ja akurat jestem starej daty i wiem, że bardziej pogardliwego gestu niz to co zrobił Ławrow w stosunku do Putina w relacjach towarzyskich nie ma. Tak
Pobierz
źródło: comment_1664011401mwTxqz1TB519fEsXDeMMCr.jpg
@spere: aha, to te pachołki Putina blokują obecnie wysyłki broni, przekazywanie środków z Unii, wydzwaniają do Putina po nocach itp? dziwne bo myślałem, że robią to Macron z Scholzem, ale co ja biedny głuptasek moge wiedzieć.
Przeciez to le pen, salcini trzęsa Unią, blokuja należącą sie Polsce kasę i grożą nieuznaniem wyborów we Włoszech, zas demokratyczny wybór społeczeństwa Węgier uznaja za śmieć i blokują
@analnedoznaniachomikasyfilityka: człowieku, ale co mnie obchodzi Scholz z Macronem?

Realnym pachołkiem niemieckim Putina był były kanclerz Schröder. Zapomniałeś jego wymienić? xD

Mnie obchodzą ci co niszczą Polskę. Kaczyński, Morawiecki, Ziobro, itp.
Banda obłudnych kłamców wycierających sobie mordy patriotyzmem i wartościami.
Zrobili z Polski swój prywatny folwark mafijny, łamią prawo, konstytucję, reguły demokratycznego państwa prawa. Pchają Polskę w stronę totalitaryzmów jak Białoruś, Turcja, Węgry, Rosja.

Jeśli ich bronisz, albo jesteś ich wyznawcą,
Realnym pachołkiem niemieckim Putina był były kanclerz Schröder. Zapomniałeś jego wymienić? xD


Mnie obchodzą ci co niszczą Polskę. Kaczyński, Morawiecki, Ziobro, itp.

Banda obłudnych kłamców wycierających sobie mordy patriotyzmem i wartościami.

Zrobili z Polski swój prywatny folwark mafijny, łamią prawo, konstytucję, reguły demokratycznego państwa prawa. Pchają Polskę w stronę totalitaryzmów jak Białoruś, Turcja, Węgry, Rosja.


Jeśli ich bronisz, albo jesteś ich wyznawcą, nie zawracaj mi dupy, nie trać mojego czasu.

Z obrońcami