Wpis z mikrobloga

@amazintesla: Aparat roznie - czasami mam wrazenia, ze super a czasami mi brakuje nasycenia koloru. Przesiadlem sie z Huawei P20 Pro Leica wiec tam mi idealnie pasowal aparat, nasycenie, kolory.

Bateria po prawie roku calkiem niezle. Niestety uwazam, ze od czasu wejscia Android 12 optymalizacja i dzialanie polecialo na leb na szyje.

Wiele aplikacji potrafi sie dosyc dlugo otwierac badz zlagowac. Przykladowo ciezko zrobic kilka zdjec pod rzad bardz bardzo szybko
@Nfvr: dzieki za odpowiedz. No ja właśnie zacząłem się zastanawiać nad A52s i OP Nord 2. Na plus tego drugiego podobno wlasnie delikatnie lepsza szybkosc dzialania i optymalizacja wlasnie. No i ogromny plus za szybką ładowarkę 65W. Z drugiej strony z aktualizacjami w tym OP lipa, ale widze ze po aktualizacji do Androida 12 w A52s wcale nie wesoło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nfvr co jakiś czas jest jakiś telefon który jest w takiej cenie, że w nic się w danej cenie lepszego nie kupi. Kiedyś to było realme 7 pro za 800zł, potem to był a52s za 1200zł, a teraz jest OnePlus 9pro za 1900 :)