Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że macie teraz 5-10k żetonów, które możecie wrzucić w akcje, mogą być na bananie, ale nie muszą. Cel to za 3 lata wyciągnąć z tego spoko zysk, i nie chodzi o niewiadomo jakie zyski, nawet obronienie tej kwoty przed inflacją byłoby spoko. W co byście się obecnie wpakowali? Jeśli propozycje będą miały konkretne argumenty wykopowych ekspertów to jestem gotów poświęcić trochę żetonów by za 3 lata zawołać co z tego wyszło. Argument palantir x20 zadziała tylko wtedy jak spadnie do 3$ za akcje. Biorę po 100 złotych z konta każdej drużyny i słucham państwa.
#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: sporo zarabiaja na zmiennosci w tym roku moga nawet zarobic 800 mln po 1 półroczu niecale 500 kapitalizacja 2,5mld mozliwa spora dywidenda w przyszlym roku jak wierzysz w powtarzalnosc wynikow to mozna kupowac
  • Odpowiedz
@clrshck: dobra chłopaki, bo nie dodałem, ale jak coś to ja zupełnie serio, 5k żetona jestem w stanie wrzucić w taki portfel. swoją przygodę z giełdą zacząłem idealnie moment przed wybuchem wojny, zresztą nawet tutaj pytałem o takie rzeczy, że z perspektywy czasu mam bekę. oczywiście od czasu jak wszedłem na giełdę w styczniu straciłem jakieś 40% inwestując głównie na bananie, plus jest taki, że to były oszczędności "ponad plan",
  • Odpowiedz
@clrshck: ja ci powiem w co ja się zapakowałem : asbis, torpol, Tim, xtb, mirbud
W tym asbis, Tim i moze nawet xtb wypłacą już w grudniu fajne zaliczki
Jeśli cel to 3 - 4 lata to już opłaci się to wszystko kupić na ikke
  • Odpowiedz
@clrshck: 5000zł na 3 lata to ja bym wrzucił w bitcoin i zapomniał. Przez te 3 lata to ja liczę, że dużo więcej zaoszczędzę nawet o tym nie myśląc. Po 3 latach takie 5k to w ogóle nie będzie mi szkoda, że kiedyś miałem a jak zrobi coś na krypto to nawet lepiej. Bawić się czy na giełdzie zrobi - 50 czy +20 % w 3 lata to szkoda by
  • Odpowiedz