Wpis z mikrobloga

Plusuj aby pomóc! Dzień dobry Wykopowicze i pozdrowienia z Kalkuty! Aby tutaj dojechać pokonałem 20 tysięcy kilometrów przez 14 krajów, w 6 miesięcy autostopem!

Dwa miesiące temu, podróżując na północy Pakistanu dzieliłem się na instagram stories moimi niesamowitymi przeżyciami z przepięknej górskiej wsi. Ugościł mnie przez 3 dni a w zasadzie przyjął jak członka rodziny Hayat - człowiek, któremu spokoju i mądrości mógł by pozazdrościć nie jeden guru! Pierwszy raz miałem kontakt ze społecznością, która żyła w tak niesamowitej zgodzie z naturą, szacunkiem i miłością do siebie nawzajem. Produkując organiczną żywność dla siebie a nadwyżkę sprzedając, wszystko wykonywali ręcznie.

Niestety miesiąc temu Hayatt spadł z drzewa i uszkodził swój kręgosłup. Przeszedł operację i wyszedł już ze szpitala, a za pół roku powinien dojść do siebie. Został jeden ogromny problem do rozwiązania, a mianowicie rachunek za specjalistyczną opiekę medyczną, który wynosi aż 4600$ - jest to niewyobrażalna suma, dla kogoś kto nawet nie ma dostępu do bieżącej wody.
Uruchomiłem zbiórkę dla Hayata i podam link niżej. Dziękuję z całego serducha osobom, które zdecydują się na mały gest! Pokażmy, że dobro zawsze wraca!!!

https://gogetfunding.com/doctors-saved-his-life-but-the-medical-bill-will-plunge-his-family-for-years/
gronostay - Plusuj aby pomóc! Dzień dobry Wykopowicze i pozdrowienia z Kalkuty! Aby t...

źródło: comment_1663941580spOGCK12HUjJUA1Uj1j1KY.jpg

Pobierz