Wpis z mikrobloga

Palhajsy znam i ogladam od ponad 5 lat. Lecz ostatnio omijam wiekszosc odcinków. Jedynie te z gal freakowych da sie jako tako obejrzec, ale to poprzez róznorodnosc osób jakie tam wystepuja. Bo nie jestem chory (patron) aby dwie godziny ogladac smiech janczara polaczony z atencyjna i zenujaca lujiza wraz z wypalonym, obrosnietym w piórka marcinem, gdzie chodza po lasach i zeruja malpeczki. Co to samego wuwunia... typ jest alkoholikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moze nie takim jak z programów dokumentalnych gdzie pokazuja patologiczna polska rodzine zyjaca w syfie, ale takim alkusem z "klasa". W kazdym odcinku spozywane sa procenty, ba! Oni nawet sie chowaja po kiblach, szatniach, korytarzach aby wypic lyk cieplej wódki. Luiza zostala ewidentnie rozpita. Ona staje sie mloda menelica (moze odpali streama jak slynna królowa z Urzedniczej w Toruniu, who knows). Widzicie jej te zapadnieta twarz i ten wkomponowany w makijaz alkoholizm? To jest ciekawe, w ogóle spójrzcie na ich zycie jakie publikuja w socialach. Do kazdej potrawy, 80% to tatar jest wódka na przemian z piwem, jakies inne wypady, oczywiscie nonstop browar, zdjecie z tabliczkami miast, malpeczka. Za hajs z patronów = baluj, tzn pij na umór! Wszedzie gdzie sie da jest pity alkohol i nie piszcie, ze nie, bo oni sie kontroluja, itp. Tak! Moze nie zygaja, nie chodza w brudnych ciuchach i nie smierdza, ale wciaz chleja jak rasowe zule. Palhajs kojarzy sie z naje8usami. Change my mind.
#wuwunio #palhajstv #alkoholizm #famemma
kre-dens - Palhajsy znam i ogladam od ponad 5 lat. Lecz ostatnio omijam wiekszosc odc...

źródło: comment_1663934043q6QXk0BPbI0RbvtmmmbCDC.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@kre-dens: Mi się wydaje, że te chlanie tylko do odcinków bo nie ma innego pomysłu na nie. Ale ostatnio tak zwróciłem uwagę na Janczara i pomyślałem sobie, że to chłop na bank nie jest na stówę
  • Odpowiedz
@kre-dens: oglądałem kilka lat temu i to zawsze było oparte na piciu hehe wódeczki, więc z tego co piszesz to nie widze tam jakiegoś specjalnego regresu. Pewnie tak samo sie skońćzyli jak fame mma po odejściu magicala xd
  • Odpowiedz
@ArturBinkowski: no, ale tam zawsze te odcinki były oparte na alkoholu i żartach #!$%@? 40 latków. Największy regres to zdecydowanie Luiza na odcinkach, a jeśli mówisz też o fame to nawet nie żartuj xd
  • Odpowiedz
@kre-dens: Chłop od samego początku swojej "kariery" jeszcze nawet muzycznej kręcił się tylko wokół chlania, dlatego nie wiem skąd zdziwienie że cały czas leci na tym patencie. Kiedyś jedyne co to fajniejsze były te odcinki jak wyszukiwał "legendy" Internetu i robił z nimi wywiady, to był świeży kontent na YT wtedy, a tak to nie wiem jak miał zaliczyć regres jak w kółko robi to samo? Dziwna miejscówka, flaszka, jakiś
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że poprzez relacje z gal na ich kanał trafiają młodzi ludzie


@mearecensusus: brakuje wlasnie formulki, ze content i materialy publikowane na tym kanale sa dla starszych odbiorców, poniewaz pojawia sie tam alkohol.
  • Odpowiedz
@kre-dens: Uważam podobnie ,że ostatnie odcinki z chodzenia po lasie to już mega nudne. Ile można wciąż to samo? A co do alkoholika z klasą, nie przesadzajmy, takim to jest Janusz Palikot, który codziennie degustuje swoją wódeczkę i zarabia miliony z niej i na naiwnych ;) Wuwunio to bardziej taki alkoholik klasy średniej :)
  • Odpowiedz
@kre-dens: Ostatni odcinek który oglądałem to jak byli w Dubaju... Po tym nie coś już złapało, że to nie ten sam program nie ten sam wuwu i wszystko idzie w złym kierunku... A wuwunia znam (słucham) od ambulansu
  • Odpowiedz
@kre-dens: Ja już prawie w ogole nie oglądam palhajs. Tam wszysto obraca się wokół alkoholu i żartów na poziomie #!$%@? wujka z wesela. Caly czas walenie wódy i normalizacja chlania substancji, która jest silnie uzależniająca. Na bank większa część ekipy jest #!$%@? w alkohol i nie daliny rady przestać chlać na miesiąc. Teraz jest super fajnie i śmiesznie, ale za kilka-kilkanascie lat będą opowiadać jak to nie byli #!$%@? w
  • Odpowiedz