Wpis z mikrobloga

Takie myśli mnie naszły, tego typu, sprawie kupowania suprow na kanale. Jak dobrze wiemy Melin panicznie boi się kupować coś przez internet, a właściwie nie potrafi zrobić prostego przelewu. Gnik woli przepłacać kupując stare gry w Empiku, niż kupić dwa razy taniej, nawet wersję pudełkową, przez Internet. Mimo to, przez niemalże cały ostatni jego żywot życia (czyt. Karierę) ktoś regularnie kupuje Śmietnikowemu Gnomowi supry na kanale. Wiem, że wcześniej robiła to Mery żeby zyskać sympatię Tigera, ale supry były kupowane nawet jak była kosa z Azbetem. Poza tym, po co ktoś miałby to robić regularnie. Przecież wystarczyłoby raz kupić subskrypcje, żeby zyskać zaufanie Mateusza, nie widzę sensu w robieniu tego cyklicznie, zakładając, że to robi Belgijska Centrala, a nie sam Tiger. Pamiętam, że kiedys niektóre strony umożliwiały takie zakupy przy pomocy SMS, więc może to jest wyjaśnieniem. Co wiecie wizowie i fani?
#bonzo
atakpadaczki - Takie myśli mnie naszły, tego typu, sprawie kupowania suprow na kanale...

źródło: comment_1663927458HplrbmwTxiTauIsULasTYL.jpg

Pobierz
  • 4