Wpis z mikrobloga

@awangardowy nie polecam przychodni na paderewskiego, mam wrażenie że niezbyt zauważyli zmianę ustrojową. Żona była umówiona do ortopedy na konkretną godzinę z prywatnego abonamentu, 2 godziny później wyszliśmy znudzeni czekanie i ogólnym cyrkiem, który tam się odbywa.
@Mandulzz: to jak widać Twój problem bo o nim piszesz, niestety takie są realia w tamtej przychodni :) mają priorytetowych pacjentów, z jednej strony spoko że jest takie miejsce, z drugiej ktoś na tym cierpi.
@wuju84: pewnie że mają priorytetowych pacjentów. Np. emerytki które przychodzą 40 min po swojej wyznaczonej godzinie i pielęgniarka/rejestratorka mówi że teraz ta własnie pani ma wejść. Chcesz się zgadzać na gównianą obsługę - Twoja sprawa. Ja jak za coś płacę z własnej kieszeni to oczekuję adekwatnej usługi, a jeżeli usługa jest ponizej krytyki to mam prawo o tym mówić.
@Mandulzz: nie bywam tam często, ale gdy musiałem tam zawieźć osobę po urazie to byłem zadowolony z tego że traktuje się takie osoby priorytetowo. Więc punkt widzenia jest zależny od sytuacji. Jeśli miałbym planować wizytę prywatną, to zdecydowanie nie tam ponieważ wiem że tam muszę się liczyć z możliwym opóźnieniem, bo to jednocześnie pogotowie ortopedyczne. Nijak się to ma do zgody na gównianą obsługę. Czasy gdy prywatne wizyty gwarantowały wyższą jakoś
@awangardowy: Ja chodzę do dr Nęcki, przyjmuje w Artimedzie. Zawsze wchodziłam na konkretną godzinę. Konkretny, pomocny lekarz. Mam zwyrodnienie stawowe, od razu mi zlecił skierowanie na rtg miednicy i kolana prawego. Teraz skierował mnie na rezonans, wiec chyba nie olewa pacjenta.