Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili
Mirki potrzebna pomoc. Jako że lubię tą niekończącą się teleowele #!$%@?, poszukuje świętego grala. Jednego z pierwszych odcinków w których gość proponował że umyje im samochód. Ktoś, coś? Jedyne co w necie znalazłem to miniaturka z filmiku na yt, ale może ktoś ma gdzieś zarchiwizowane to złoto
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@z1x2c3
@Mack1987
@differentusername
Nie wiem gdzie szukacie, ale polecam poszukać na Facebooku, jeśli nie ma na profilu ECPU to powinien być na profilu Elusive, bo coś kojarzę że to zatrzymanie było sprzed działalności Anioła.
BTW nie takie kwiatki już były, jeden na lajwie faje wyciągnął żeby chyba udowodnić że fotki nie są jego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@differentusername: sztywna noga pewnie na dysku trzyma, a ten łysy sebix miał na imię dominik wiec może to ci ułatwi szukanie. Usunęli większość filmików tamtego okresu które były złotem po tej aferze z samobójem.
  • Odpowiedz
@MG42 no właśnie ja się zbierałem i zbierałem żeby zrobić archiwum, bo kto wie może i jakiemuś Netflixowi by się opchnelo to, ale no wiecie jak jest xD jutro, jutro, jutro i to jeszcze nie nadeszło. Wg mnie złoto tamten okres, jak coś znajdę to dam znać w kom, ale nie sądzę. Mocno się postarali żeby zapomnieli ludzie
  • Odpowiedz
@differentusername: Będzie ciężko ze znalezieniem tego. Pamiętam ten filmik. Dosyć szybko go usunęli i od tamtego czasu też nigdy nie natrafiłem na reupload. Sebix miał zęby jak królik i złapali go koło domu.
  • Odpowiedz