Wpis z mikrobloga

Smarzowski powinien nakręcić film o reprezentacji Polski, gdzie głównym bohaterem byłby polski piłkarz światowej sławy, który z entuzjazmem przyjeżdża na zgrupowanie. Przez parę dni obserwowalibyśmy jego zakulisowe zmagania z niedomagającymi kolegami z drużyny dowodzonymi przez typowego zachlanego Janusza selekcjonera- w tej roli Marian Dziędziel.
W ostatniej scenie po meczu załamany tym, co zobaczył, bohater wylatuje z powrotem do cywilizowanego świata.

#mecz #reprezentacja
bo-banley - Smarzowski powinien nakręcić film o reprezentacji Polski, gdzie głównym b...

źródło: comment_166387827968wO73GXKWvT69hfPVQROL.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@budus2 bo wiem, ze to ty.

On zajmuje nieużywane konta, dosłownie takie jak twoje. Zobacz aktywność. Masz konto tyle lat, a dopiero oststnio pojawiają się posty.
Nie regularnie przez pare lat tylko nagle bum w ostatnim czasie.

Jestes rumunem tylko wybielonym na biało. To konto co służy do normalnego użytkowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Telescopium: hehe. No właśnie moje konto teraz tak wygląda, bo niedorozwoje z moderacji skasowały całą moją aktywność z 14 lat po jednym poście rumuna z mojego konta xD i nie potrafią tego cofnąć xD ale wszystko jest w archiwum i można sprawdzić. Nawet miałem akurat bordo jak mi się wbił. I to akurat zrobił chwilę po tym jak ten Avatar ustawiłem xD
  • Odpowiedz