Wpis z mikrobloga

Wystawiam od 3 dni ciuchy na vinted i mam pod każdym 0 wyświetleń. Dzisiaj zaczęło to wzbudzać moje coraz większe zdziwienie więc z ciekawości sprawdziłem sobie z innego konta, czy te ciuchy są w ogóle widoczne. Oczywiście nie są, konto tak samo nie jest (widać tylko jak wyślę bezpośredni link do przedmiotu/konta). Zgłosiłem przez ten portal 3 różne sprawy i od rana ani jednej odpowiedzi poza automatyczną odpowiedzią bota. Rok temu wystawiałem z tego samego konta i wszystko hulało bez problemu i ogłoszenia zbierały po paredziesiąt wyświetleń w dobę.

Ban to chyba nie jest, bo w teorii to mogę je wystawiać i są widoczne jak ktoś ma link XD Miał ktoś podobnie? Nie wiem, czy dalej wystawiać na tym koncie licząc na jakąś naprawę, czy #!$%@?ć i założyć nowe(?) Ta druga opcja o tyle niewygodna, że mam już ponad 100 rzeczy wystawionych i nie chcę mi się ich ponownie wystawiać i tracić czasu, ehh

#pytanie #pytaniedoeksperta #vinted #zalesie #pomocy
  • 6
@trogatelnaya_raduga: dopóki czegoś nie podbijesz nikt nie widzi Twoich rzeczy.
Po podbiciu danego przedmiotu zaraz staje się on widoczny, a po kliknięciu na niego ktoś sobie może również zajrzeć do twojej szafy, przez co inne przedmioty również zauważy.
@trogatelnaya_raduga: ok, trochę źle to napisałam. xD
Oczywiście widać Twoje rzeczy, ale jak coś podbijesz to wtedy więcej ludzi może to zobaczyć w sugerowanych ofertach, itp.
Ogólnie to np. wystawiłam buty 2 lata temu i było praktycznie zero wyświetleń, dopiero po podbitce ciągle są dodawane do ulubionych.
Ponadto, pod podbitym przedmiotem na który kliknął, ktoś sobie może zobaczyć resztę Twojej szafy :)