Wpis z mikrobloga

@Funky666: to nie mnie wołaj, ja myślałem, że odblask od różdżki się bedzie liczyć ale potem zobaczyłem że to tylko raster wyszedł więc nic nie mówiłem
  • Odpowiedz
@erln: Raczej nie - jakość zdjęcia + złudzenie wynikające z koloru kwiatka obok + może nawet jakość druku. Pozostałe różnice są dużo wyraźniejsze, nie pasuje to zbytnio.
  • Odpowiedz
10 błędem jest podanie 10 a nie 9 błędów.
Chyba, że błąd jest na poziomie którego nie da się łatwo rozpoznać nie mając w ręku oryginalnego, dobrze wykonanego wydruku - np. różnica w jasności, lekkiej teksturze koloru (inny raster) albo cieniowaniu wydruku.
Może gdybyś wrzucał bardzo dobre skany bez zakreśleń a nie fotkę (bo jest nieznacznie nachylona), to dałoby się coś rozpoznać - bo np. przykładowo cieniowanie ciemnego fioletu wygląda nieco inaczej,
  • Odpowiedz
@bialy100k: Wiem, zrobiłem zdjęcie na szybko. Ale to jest zadanie z 2 klasy podstawówki, a obrazek w książce ma jakieś 10 cm wysokości... Różnice nie powinny być aż tak nieznaczne, co widać na przykładzie pozostałych. Uwierz mi, szukałem xD
  • Odpowiedz
@Funky666: Owszem, trochę. Dobijam levelu 60 i ćwiczenia umysłowe są wskazane :)
A filmik miałem wrzucić wcześniej, ale bezpośrednio wykop nie dawał szansy nawet na małe mp4.

Swoją drogą to nie pierwszy "test dla dzieci" który jak widzę, to się chce rwać resztki włosów z głowy.
  • Odpowiedz