Wpis z mikrobloga

Właśnie rzuciłem robotę w FAANG. Mam 11 lat doświadczenia full time w Pythonie, troche Go, JavaScript, TypeScript itd (specjalizuję się w backendach, frontendów raczej nie lubie).

Chętnie zajmę się jakimś konkretnym projektem do zrobienia w 1-3 miesiace, gdzie będzie więcej kodowania niż wypełniania dokumentów dla managementu. Ktoś coś? :>

#python #pracait #programowanie
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tereketerete: Szukasz tylko krótkoterminowego zajęcia na 1-3 miechy? U mnie w sąsiednim zespole szukają senior Python deva, firma produktowa, nie software house, na dłużej (stałe) jak będzie się współpraca układać.
4+ lat masz, poza tym chcą b. dobrej znajomości Django i Django REST, doświadczenia z architekturą skalowalnych webapek, asynchroniczną komunikacją (np. WebSocket queuing), projektowania/tworzenia API (REST, oAUTH, JWT), żebyś robił testy tego co piszesz, znał SQL, replikację, DB sharding, podstawy security
  • Odpowiedz
@Xune: Technologii znam tyle, że szkoda wymieniać. Szukam jakiegoś konkretu, małego projektu, w którym ktoś wie czego chce, albo projektu, który jest blisko ukończenia, pali się, trzeba rąk do kodowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: Mamy jeszcze kilka benefitów. Pracuje się całkiem fajnie, nie HR here, nie mam skilla w naganianiu ludzi, może powinienem inaczej reklamować.
@tereketerete: Porzuciłem Ci krótkie info na privie.
  • Odpowiedz