Wpis z mikrobloga

@karix98: naprawdę dobra jakość zdjęcia na marketing produktu ale jeżeli planujesz dropshipping to lepiej nagrywaj filmy na Instagram/TikTok z linkiem do twojego sklepu. (Wykop naprawdę nie nadaje się, za mało nas.) Instagram chce utrzymać ludzi na aplikacji, na zdjęcie użytkownik patrzy ~1s a na wideo musisz zachęcić użytkownika aby całe obejrzał, wtedy szybciej wbijesz się w algorytm, jeżeli masz długi watchtime/share/like.
  • Odpowiedz
w wowa


@karix98: tylko trochę zmodyfikowałem model dropshippingu.

Zamiast czekać na zamówienie i wtedy zamówić, chce dosłownie zamówić po 20 sztuk danego produktu i dopiero sprzedawać, to zmniejsza czas przesyłki dla mojego klienta z ~12-30 dni do 1-2dni. :)
Tylko to każe Ci zainwestować w produkt który sprzedajesz i nie sprzedajesz nieznanego produktu.
Najważniejsze, na swojej stronie musisz mieć cenę podwyższoną o co najmniej 3 razy abyś coś zarobił, ale dobry
  • Odpowiedz
w wowa


@karix98: Wiedziałeś, że na YT Shorts nie masz żadnych wymagań, np. 4k watchtime, aby zarabiać?
Każdy YT Short który trafi na główną i zostanie ileś tam obejrzany zarabia.
  • Odpowiedz
ta tylko musi duzo zobaczyc


@karix98: kto? ta durna laska z zdjęcia z wykopka czy Jenny?

Ja temu zdjęciowi dałem plusa tylko dlatego, że to świetny marketingowe zdjęcie.
  • Odpowiedz
@aptitude: spodobała się dla mnie Twoja wizja biznesu, nie poszukujesz może mordko wspólnika, parntnera biznesowego, inwestora, albo jakiejś innej formy współpracy? Bardzo chciałbym uczesntniczyć z Tobą w tym przedsięwzięciu, bo widzę, że dobrze jest przemyślane wszystko elegancko jak trzeba i dobrze robisz wszystko jest okej pozdrawiam dobrych biznesmenów i niech się to trzyma wszystko pozytywny przekaz leci pozdrawiam cały wykop i ojca Tadeusza
z fartem
  • Odpowiedz