Wpis z mikrobloga

@Misticmac #!$%@? korekta mi #!$%@?ła.

Jeszcze raz. Sugerujecie że jako tyfosi na początku sezonu obrażalismy wam RBR. A ja wam tłumacze że to była garstka debili a nie kibiców Ferrari.

Także nie rozumiem na co cisnąć po tifosi xD Zresztą miał być sojusz między nami do #!$%@? oponeo.
  • Odpowiedz
@Erwto: na tagu ciśniemy toksycznych tyfusow, którzy złamali sojusz. Ferrari śmiejecie się nawet wy, po tym co robili w rym sezonie. Zachowanie „tifosi” na Monzy, to tez powód do ciśnienia. Nie wiem skąd zdziwienie :D
  • Odpowiedz
@Erwto: i dalej nie widzę, żeby ktos sugerował, ze personalnie ty masz coś do maxa czy RBR. Nie musisz czuć się toksycznym tyfusem. Chociaż ilość twoich wyzwisk w naszym kierunku jest conajmniej niepokojąca
  • Odpowiedz
Także nie rozumiem na co cisnąć po tifosi


@Erwto: Nie ciśniemy tifosi, ciśniemy tyfusów. Prawdziwych kibiców ferrari (są wgl jeszcze tacy po tylu latach upokorzeń?) szanujemy
  • Odpowiedz
@Misticmac Jak rozumiem #!$%@? strategow i binotto, to nie rozumiem #!$%@? kibiców. Raz że jesteście tacy sami jak ci debile z początku sezonu. To dwa kibice Maxa też się nie zachowywali idealnie podczas GP Holandii.
  • Odpowiedz
Zresztą miał być sojusz między nami do #!$%@? oponeo.


@Erwto: Sojusz został złamany po życzeniach maxowi dnfu w pierwszych kilku gp, potem było już z górki. A teraz nagle jak boski żigolo nie ma szans na mistrzostwo to płaku plaku nie szkalujcie nas. Gdyby Szarl miał jakiekolwiek szanse jeszcze to dopiero bys zobaczył dymy przy każdym gp i borutę jaką robią tyfusi
  • Odpowiedz
@Erwto: no i debili co rzucają racami tez jechano, ale Leclerca natomiast przywitano na podium brawami. Jeżeli porównujesz to do rzucania w bolid maxa rzeczami, obrażania jego matki, terroryzowania fanów na trybunach i buczenia, bo śmiał wygrać to sorry. To nie jest odosobniony przypadek, tylko cała zgraja tyfusow na Monzy, zachowała się tragicznie. No ale jeżeli tego nie rozumiesz. A na tagu nie #!$%@? wszystkich kibiców Ferrari, tylko wybranych. Powstał nawet
  • Odpowiedz
@Misticmac Gdzie napisałem że tego nie rozumiem ? Też uważam że zachowanie na monzy było poniżej jakiegokolwiek smaku, zachowali się gorzej niż fani Maxa.

Ja tylko tłumacze że zachowujecie się ostatnio tak samo jak oni.
  • Odpowiedz
@Erwto: skoro porównujesz obie sytuacje(zandvoort i monza)to najwidoczniej nie rozumiesz, bo w pierwszym przypadku miałeś jednostki, które robiły siare, a na Monzy miałeś większość. Tłumaczysz nam wyzywając nas od debili, piękne. Zrozumieliśmy. Nie wiem jak @KopecyFan ale i dont care
  • Odpowiedz