Wpis z mikrobloga

Denis wielki prawilniak na ulicy jak 50 typa naciera to sam odpiera atak, a w klatce nóżka trochę zabolała i ała ała ajtuj nie bij xD

Nie lubię ajtuja i uważam, że to wyjątkowy cymbał, ale każdy kto uważa, że denis go już prawie miał powinien się postukać w głowę lub obejrzeć walkę jeszcze raz. ajtuj jak na wyjątkowego cymbała i ex boksera przystało w półdystansie sobie odmierzał odległość w jakiej powinien walczyć, a że robił to bez gardy to dlatego jest cymbałem, którego wielu trenerów próbowało nauczyć trzymać ręce w górze, ale mózg ajtuja nie dał rady przyswoić tylu informacji na raz.
#famemma #highleague
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PogromcaPatusow: ta walka i tak już była przegrana bo denis był spompowany, ale ajtuj dostał conajmniej jednego mocnego sierpa. Myślę, że na 10 walk z 3 walki by go Denis zamiótł szczególnie jakby kopał
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: dlatego byly pretended do pasa mistrzowskiego swiata wagi ciezkiej, po 30 sekundowej wymianie bokserskiej z kompletnym amatorem jezeli chodzi o boks - ma 2 rozciecia na nosie, spuchnieta warge i nabrzmiala koac jarzmowa.

Skad wy sie k---a bierzecie...
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: ja tylko prostuje glupoty ktore piszesz. Juz pierwszy lewy overhand z dystansu wszedl na szczeke Szpilki, gdzie wystarczylo zeby zrobil pol kroku w tyl.

Odpal sobie walke jeszcze raz, caly czas slychac (juz od jakiejs minuty przed walka) jak Materla i Azor czy jak on tam ma, krzycza mu 'nie stoisz, nie zatrzymujesz sie, caly czas praca na nogach', a pozniej zaczyna sie walka i Szpilka staje w miejscu
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Były w tej bajce smoki czy słabo? Szpilka przez całą walkę pokazywał swoje błędne bokserskie maniery z opuszczonymi rękami, brakiem pracy nóg i myśleniem, że jest się królem balansowania ciałem. Denis po tej szarży może przeprowadziłby jeszcze jedną, ale to by było z jego kondycji ajtuj doskonale go zna i widać, że nawet nie skończył go wybadywać w klatce, a walka już się skończyła. To, ze Denis przeważał do
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: Przypominam, że ten człowiek powiedział iż jeśli ukradną ci samochód i pójdziesz na komendę to jesteś konfidentem oraz mając córkę jako przykład jakby to było coś zupełnie normalnego podał grupę handlującą kobietami XD
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: (prywata time) Ja po zerwaniu więzadeł normalnie jeździłem samochodem, żyłem z tym 3 lata, dopiero po tym czasie zrobiłem operacje, po operacji po 2 tygodniach prowadziłem samochód, oczywiście każdy ma inaczej, teraz u mnie największym problemem jest to, że już jestem 4 lata po operacji, a rehabilitacja wg mnie słabo przeszła, wg fizjo nie potrzebowałem więcej, no ale blokadę na psychice mam cały czas, bo podczas trenowania np. muay
  • Odpowiedz