Wpis z mikrobloga

@smokingcat: taka marka dla ludzi co nie maja kompletnie rozeznania, kupisz ibisa/sc/ns za mniejsza kase gdzie producenci nie zgapiaja od konkurencji (patrz nomadized xD), do tego dystrybucja zudowana na fame - kupujesz topke za 50-60% ceny bo reszta to marza, co jestem na szkoleniach to na specach/trekach smigaja stare dziady co to wchodza do sklepu i prosza o najdrozsz bo to najlepsze.
@GrubyKociol: Spokojnie seba rowerofilu. Jak rama jest zbyt lekka, to jest mniej wytrzymała, proste. A połowa grubasów co jeździ na tych leciutkich rowerkach mogła być schudnąć, zamiast liczyć każdy gram na obręczach za 10k.
Ramy pękają, bo dla zmniejszonej wagi ich maksymalne obciążenie jest minimalne. A większość tego nie potrzebuje.
A najgorsi są pedalarze, co nawet na dzwonku oszczędzaja, a potem się #!$%@?ą bo hamulce też zostawili w domu. Ma specialized
@wrukwiony: Mam 2 spece i nie narzekam. Jestem starym dziadem może to dla tego ;) rozeznanie rzeczywiście mam średnie ale z doświadczeń ze Specem pozostanę przy marce na dłużej. Serwis top. Jakosc wykonania tez top. Wszystkie firmy które wymieniłeś w pierwszym zdaniu są cenowo podobne do speca. Ibis chyba ostatnio droższy. NS nie jest raczej w tej klasie ale to moje osobiste zdanie (mimo to bardzo lubię te markę:)