Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@StulejmanWielki: sprzedaż pewnie spora. Kowalski z 500+ nie kupi ale bogaci na pewno bardziej zaufają marketingowi Speca niż np. polskiego krossa. Nie zdziwiłbym się gdyby dzieciaki polskich celebrytów albo np. Lewandowskiego mieli takie rowerki. Ostatnio w parku widziałem gościa z 2 dzieci - każdy na Specu, najmłodsze dziecko właśnie na takim rowerku
@pstrokatasroka: Pewnie koła to najcięższy element, a więc niski środek ciężkości i lekka rama - pewnie przyjemniejsze do nauki niż te zwykłe. Czy dziecko się szybciej lub lepiej nauczy - pewnie nie, ale kto bogatemu zabroni. Dopóki nie zrobią takiego "elektryka" to jeszcze nie jest źle.
@StulejmanWielki: @Oude_Geuze: @rejestracja_for:

Bo to wymysł, ale trzeba inaczej na to spojrzeć.

Jak ktoś zarabia 15k to kupuje dziecku rowerek biegowy za 560zl, bo są takie.

Jak ktoś zarabia 150k to jaki ma kupić rowerek, skoro ma dochód 10x większy? No za 5600zl bo go stac, jak już ma się wszystko, życie na poziomie, to nikt nie analizuje tego że to aż 5600 tylko kupuje, bo ma taką potrzebę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StulejmanWielki: to trochę jak z woomami. Niby fajny bo lekki i łatwiej się nauczyć. Ale umówmy się jeśli dziecko nie będzie chciało jeździć to może być nawet ze złota. Moja córka jak miała 4,5 roku próbowaliśmy jazdy na dwóch kółkach. Płacz i ryk. Pewnego razu wróciła z przedszkola i się okazało, że jej dobrą koleżanką już umie. Sama mnie wyciągnęła na rower, dwa wieczory i załapała ucząc się na jakimś zwykłym
@Izanagi013: trochę tak ale trochę nie, kolega ma speca to obsługa gwarancyjna jest zajebista, ja miałem ns bikes i canyon to serdecznie te firmy #!$%@?: jedna trzyma pękniętą ramę przez pół roku i przy każdym kontakcie "już wysyłają nową" a druga uważa, że przerzutka się rozsypała na części pierwsze bo wymieniłem kółeczka ślizgowe na łożyskowane. Nikt mnie tak nie zraził do jeżdżenia na rowerze jak firmy które te rowery produkują.