Wpis z mikrobloga

Nexus – Menager Repozytoriów, Który Przyniósł Ulgę Niejednej Organizacji

✨️Jeśli kiedyś zastanawiało Cię w jaki sposób są współdzielone biblioteki, Javowe artefakty, skompilowane fragmenty kodu między zespołami programistycznymi, to Nexus jest odpowiedzią na Twoje pytanie.

Z jego wykorzystaniem utworzysz centralny punkt dystrybucyjny oprogramowania do współdzielenia :
▶️ artefaktów Javowych,
▶️ obrazów Dockerowych,
▶️ paczek Kubernetesowych,
▶️ paczek npm,
między członkami swojego zespołu.

Oczywiście to nie koniec możliwości dostarczanych przez Nexus. Dlatego zachęcam Cię do przeczytania mojego artykułu w którym omawiam funkcjonalności dostarczane przez Menagera Repozytoriów Nexus.

✅W artykule też nie brakuje materiałów wideo, które przełożą się na dużo lepsze zrozumienie jego możliwości i działania: https://bykowski.pl/nexus-menager-repozytoriow-ktory-przyniosl-ulge-niejednej-organizacji/

#it #java #devops #programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #kariera #springboot #docker #devops
SoftBull - Nexus – Menager Repozytoriów, Który Przyniósł Ulgę Niejednej Organizacji
...

źródło: comment_1663768111dRYGqbHv6HM4QRdpR1xkCK.jpg

Pobierz
  • 7
@annotate: dzięki! Miło znaleźć się w końcu gdzieś, gdzie nie stawiają wobec mnie wygórowanych oczekiwań.
W projektach kiedy pojawiał się się nietuzinkowy problem do rozwiązania, to koledzy zawsze patrzą w moim kierunku. Nie ma tygodnia, abym nie dostała maila z kodem i oczekiwaniem, że jestem w stanie rozwiązać problem, który narastał przez kilka miesięcy po jednym spojrzeniu w kod - jakbym był nie wiadomo kim ¯\_(ツ)_/¯
Cieszę się, ze w końcu