Wpis z mikrobloga

@hankel: Ja jezdzilem takim samym actrosem z kamerami i bez. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy w lusterkami. Łatwiej ocenić odległość samochodów a w nocy to niebo a ziemia. Moja opinia, bez lusterek jezdzilem tylko jeden dzień wiec może kwestia przyzwyczajenia. A i w deszczu trzeba co jakaś chwile otwierać szybę i przecierać kamerkę bo #!$%@? widać.
@Flegamin1665338085: W actrosie jest to samo, bardziej chodzi mi o to czy osobówka z tylu jedzie szybko czy wolno. Może to kwestia przyzwyczajenia bo za krótki jeździłem na kamerkach. Mamy w firmie z polowe floty bez lusterek i kogo nie pytam to wolałby jeździć z lusterkami.
@Cebulix: rok jezdze bez lusterek wczesniej jezdzilem z. Jak wszystko ma plusy i minusy.
Plusy:
Lepszy widok szerokokatny
Nie trzeba myc tak czesto szyby bo robaki sie nie rozwalaja o lusterka
Na parkingach czy ciasnych bramkach latwiej przejechac bo przewaznie ustawiaja przeszkody na wysokasci lusterek a nie kamer:)
Minusy:
W czasie deszczu kropelka spadnie i nic nie widac.
Wjezdzajac na dzikusy nie oswietlone totalna ciemnosc (moze wymysla kiedys z podczerwienia lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: no i dobrze, w dupe niech se wsadzą te kamery, w deszczu, mżawce, ogólnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych nic nie widać. Jak coś się kamerze w stykach #!$%@? to autem nie pojedziesz, jak stłuczesz zwykle lusterko to w byle Rossmannie kupisz takie do golenia i przykleisz
@xspeditor: z kamerami chociaż widać, że mp5 smart truck, poza lusterkami z zewnątrz nie umiem odróżnić od mp4 i szanuję mniej na parkingach niż choćby skakankę nextgena od 2017
@Cebulix: ja wybieram bez lusterek:)
Jeszcze jeden plusik przypomnial mi sie, osobowki czy ciezarowki nie sa w stanie cie oslepic w kamerze, obraz tak jak przetwarzany ze widzisz ze jedzie na dlugich ale cie nie oslepia, a lusterka no to wiadomo, pelny ogien w oczy. Pozdro