Wpis z mikrobloga

  • 19
Zawsze gdy myślałem o tym całym "podrywaniu" łapał mnie cringe i zawstydzenie, zresztą nawet do dzisiaj tak mam.

No bo jak to? #!$%@? jakieś cyrki tylko po to by jakas kobieta zwrocila na mnie uwagę? Ale jak to robić skutecznie? Jak to robi normictwo? Nigdy nie miałem i nie rozumiałem o co chodzi w tej słynnej gadce.

Mimo odczuwalnego wstydu próbowałem, ale zawsze kończyło się co najwyżej friendzonem.

Dla normictwa i dynamicznego Oskariatu jest to normalne. Dla mnie to jakaś abstrakcja wpedzajaca w zaklopotanienie i zawstydzenie - już sam ten fakt jest miarą mojego #!$%@?.

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc
  • 13
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Dla mnie to też zawsze jakaś abstrakcja była. Może to przez mój charakter czy #!$%@? albo to, że mogę być demiseksualny i nie ogarniać idei flirtu.
Ostatnio miałem okazję by brać się za przyjaciółkę a tymczasem jakiś facet, stary znajomy podbijał do niej i teraz się spotykają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@drogba90 I kto to mówi - największy Oskarek na tagu ( ͡º ͜ʖ͡º) Daj Pan spokój, nie wiem jakie trzeba mieć jaja wielkie żeby takie coś zrobić.

Co gorsza - dzis Olenka taka piękna że aż głową mała. Chyba pójdę zwalić bo nie wytrzymam.

Jestem ludzkim śmieciem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bulbulator90: całe życie nie odważyłem się otwarcie wyznać jakiejś kobiecie że mi się podoba lub zaprosić na jakieś wspólne wyjście... też nie ogarniam jak inni są w stanie to zrobić i nie spalić się ze wstydu.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@CobaltKinetics No właśnie to mam na myśli - dynamiczny patus ma w dupie czy się karyna obrazi czy nie. Dynamina jest pochodna pewności siebie.

Ja nie jestem za grosz dynamiczny na skutek braku pewności siebie, czyli #!$%@?
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@FedoraTyrone Wlasnie że normalna, nie było jakiś dzikich awantur. Ale myślę że zabrakło jakiejś głębszej relacji z ojcem w wieku nastoletnim - wiecznie tylko nauka albo nadopiekuńcza matka swoje trzy grosze wtrącała. Ojciec próbował cos działać, ale matka zawsze wiedziała lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie nauczono mnie w wieku nastoletnim jak być mężczyzna - mój ojciec to taki wzór dla mnie, ale ja nie potrafię być taki
  • Odpowiedz