Wpis z mikrobloga

Wiecie po czym poznać, że jest się za starym na 'internety'? Że te wszystkie sławy z #famemma #primemma #highleague poznało się właśnie dzięki galom, a nie dzięki ich wcześniejszej działalności :D
Serio... Wardęga wiadomo, Danielamagicala poznałam dzięki filmikowi Wuwunia (i za to ma u mnie kopa w dupe XD). Bonus był memem od dawna. Gola z warsawshore, Alan wielkie serce też się tam przewinął. A reszta? No cinko, nawet wielkiego Nitro kojarzyłam tylko z ksywki XD Ferrari, Polak, Murany, Tyburscy... ee. Już o tych nowych typu Franio, Blonsky itp nie wspominając :( 35+ życie
  • 4
Jako 20 letni byczek nie mogę się zgodzić. Takiego tyburskiego czy muranskich można było poznać tylko przez jakieś podrzędne seriale, kto z młodych takie gówno ogląda? Ferrari i Polak tak samo mieli jakaś tam swoją małą oglądalność ale nie były to takie gwiazdy że jakoś dużo osób ich znała. Co innego nitro, błoński i franio - ci jednak byli dosyć popularni chociaż dwaj ostatni to wyrośli z ziemi w pewnym momencie. Ogólnie