Wpis z mikrobloga

Gdybyście mogli przenieść się do dowolnego uniwersum jakie znacie z książek, filmów, gier to jakie byście wybrali włącznie ze wszystkimi zaletami i wadami tegoż uniwersum?

Nie będę oryginalnym w swoim wyborze, ale byłoby to uniwersum Harry'ego Pottera. Chciałbym być tam uczniem i spędzać czas w Hogwarcie, uczęszczać na zajęcia magiczne, chodzić po tych korytarzach, pić ciepłą czekoladę w domu i poznawać innych uczniów z różnych domów szkoły magii. Ale mnie boli o tym jak to uniwersum wykreowane przez JKR różni się od naszego.

#harrypotter #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz Glimpse0fTheFuture - Gdybyście mogli przenieść się do dowolnego uniwersum jakie znaci...
źródło: comment_1663698013REBlV5ndVbtfpj8CPsGAKG.jpg
  • 7
@Glimpse0fTheFuture: przychodzi mi na myśl kilka uniwersów, ale postawiłbym na Wiedźmina i bycie wiedźminem. Bezpłodność to niewielka cena za nadludzkie zdolności, praktycznie nieśmiertelność i przynależność do elitarnej kasty. No i samo na życie na szlaku i włóczenie się po świecie z Płotką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glimpse0fTheFuture: Jasne, że Harry Potter. Jestem starym dziadem (ludzie tak długo nie żyją) level 39 a chciałbym tam spędzić czas, uczyć się w Hogwarcie, chodzić na zakupy na Pokątnej i pić piwo kremowe. Jak mam jakiś gorszy okres w życiu, to słucham audiobooków HP w pracy. Zresztą mój syn wchodzi w etap fascynacji Harrym i dzięki temu legalnie mogę czytać książki i oglądać filmy i nikt mnie nie posądza o bycie