Wpis z mikrobloga

Wspólny start opozycji to pokaz słabości oraz dowód na to, że ci ludzie nie mają żadnego pomysłu na rządzenie krajem, a ich motyw przewodni to "Anty PiS", "Inaczej niż PiS" i zero konkretów, propozycji.

Już to widzę, jak środowiska tak różne od siebie jak Lewica i Liberałowie będą zgodnie podejmować kluczowe decyzje dla tego kraju XD PiS jako drugie ugrupowanie w sejmie głosując zgodnie będzie mógł wszystko przegłosowywać. Będzie burdel niesamowity.

Tyle lat narzekania na socjalistyczne akcje PiSu, by po jego porażce ministrem finansów została jakieś niebinarne Julcze z partii razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)A największe jaja byłyby, jakby PSL dogadany z opozycją w obliczu ewentualnej porażki utworzył koalicję z PiSem XD

#bekazlewactwa #polityka #sejm #wybory #4konserwy #polska #gownowpis #konfederacja #pis #koalicjaobywatelska #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 26
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Dość typowa ta wypowiedź.

- Umniejszanie i ośmieszanie opozycji
- Pisanie, że i tak nie ma szans chociaż nie masz o tym w sumie pojęcia.
- Oczywiście standardowo "lewactwo" i Julki jako najważniejszy argument w dyskusji.
- Przedstawienie PiSu jako niesamowitej siły sprawczej.

No całkiem możliwe, że tym babcie przekonasz żeby nie szła na wybory.
  • Odpowiedz
akurat prawdziwe komuchy z ówczesnego SLD rządzili prawie jak urodzeni kapitaliści, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@renkaboga: jednak tamtych już nie ma niestety, teraz mamy Żurek i Lempart bez peruki( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby Leszek Miller ze swoimi znowu kandydował to może byłaby w tej lewicy nadzieja a tak to splunąć na nich i nic więcej
  • Odpowiedz
- Przedstawienie PiSu jako niesamowitej siły sprawczej.


@Sin-: pis ich lepiej punktuje niż oni PiS

No całkiem możliwe, że tym babcie przekonasz żeby nie szła na wybory.


@Sin-: a babcie to na PiS głosują, no chyba, że są z takiej Warszawy to wtedy opozycja a nie PiS( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sin-: Ale jakiej opozycji? Jeśli ktoś głosuje np na PO ze względu na liberalne poglądy to jaki ma interes, żeby w rządzie byli socjaliści i stare komuchy typu Czarzasty?
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: A ma taki interes, że JEŚLI to będzie JEDYNY sposób żeby odsunąć PiS od władzy to trzeba to zrobić. Taki patriotyczny obowiązek. Pisowiec może tego nie zrozumieć ale jako wyborca oczekuje powrotu do normalności i to mnie interesuje najbardziej. Jest tak źle, że gorzej dla mnie już nie będzie. Takie mam zdanie w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: dobra zagwozdka, ja mam podobną co do konfederacji, głosujesz ze względu na liberalne poglądy na mentzena, a do sejmu dostają się narodowi zamordyści co chcą powszechnej służby wojskowej i zakazu handlu w niedzielę xD
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy

Będzie burdel niesamowity.


Wyspamienie PiSu do władzy przez korwinistów w 2014 - 2015 jak wszyscy wiemy żadnego burdelu nie spowodowało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ważne było, że lewaków dupa piecze; Andrzej Duda był wtedy dla was antysystemowcem, Macierewicz miał nie zostać ministrem (przecież PiS wam obiecał), Szałamacha miał być wolnościowcem gospodarczym, Orban miał chronić w waszych obrzydliwych wizjach Polskę bo UE i NATO wkrótce upadną. Życie
  • Odpowiedz
@L3stko ja w 2015 w drugiej głosowałem na Dudę, a potem do senatu na kandydata pisu bo nie było nikogo od korwina, do Sejmu wiadomo już na ugrupowanie 4.76 i wtedy zdecydowanie kibicowałem pisowi żeby pogonili peło xD
  • Odpowiedz