Wpis z mikrobloga

#motocross #enduro #ktm #motocykle
Czy ktoś tutaj miał Bete w 2t?
Jestem trochę oczarowany tym motocyklem bo za 20 tys mamy fajny rocznik i działający rozrusznik w standardzie w przeciwieństwie do KTM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Egzemplarz który chce kupić ma jedynie problem z licznikiem, podobno przetarł się czujnik i licznik jest ciągle wyzerowany. Wydaje mi się, że przebieg powinien być widoczny, ale też podobno bety nawet nowe mają coś z tymi licznikami. Jakieś typowe bolączki, co warto sprawdzić? Po jakich newralgicznych miejscach można ocenić liczbę mth? Można strzelać po jakim przebiegu wymienia się mniej więcej tarcze hamulcowe, bo ten konkretny egzemplarz ma nowe. Silnik podobno jeszcze nie rozpoławiany. Rocznik 2016, więc już na dozowniku oleju. Ktoś coś wie?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@August800: szkoda, że jest ich tak mało. Znalazłem jedna w okolicy, za średnio wyższą cenę i był to taki zajazd że szkoda gadać. W lepszym stanie są kxy z 98 po 10 właścicielach. Szkoda bo motocykl bardzo mi się spodobał i rozrusznik działa w przeciwieństwie do ktm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hemikalik: Nadal szukam, oglądałem kilka sztuk i za 20 tys jest ciężko. 4t albo crossowke pewnie można kupić, ale tym nie jestem zainteresowany. Chciałbym Bete ale mało jest ich a w Polsce po motocykl dalej niż 150 km nie ma sensu jechać
@Reynald: Też jestem na tym etapie. Budżet miałem max 20k, ale coś fajnego w 2t znaleźć to bieda. Strasznie zajechane sprzęty już po samych zdjęciach + nie działa rozrusznik XD Ale tak 25k mieć to już coś kupisz :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hemikalik:Też coś słyszałem ale chyba od 17 roku czy cos takiego. Widziałem że korodują te łożyska, tylko skąd tam wilgoć? Równie dobrze w innych sprzętach mogłaby się dostać woda. Wszystko ma swoje bolączki, ale ktm, husq, husaberg to już całkiem porażka z tym rozrusznikiem.