Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy:
Typie ty w lidlu pracujesz, że takie kocopoły tu wypisujesz? Oszukują powołując się na wyssany z dupy regulamin, a ty ich bronisz? Jak się robi prywatny parking, to się go grodzi, a nie gównofaktury wystawia. Śmierć lidlowi
  • Odpowiedz
Śmierć lidlowi

@nagly_atak_faszyzmu: o nie, teraz lidl się nie podniesie


Jeszcze raz, skoro to prywatny teren, to prywaciarz może robić, co chce?
Może udostępnić za darmo? Może udostępnić za darmo czasowo?

Wnerwia mnie januszerka, która jest jaśnie oświecona w prawie i hurdurzą, że "nie ma przepisu, że nie można srać do paczkomatu. A tak się zachowujesz. Przyznaj, że dałeś dupy. Nie wymagam od Ciebie zapłaty, tylko przyznania, że byłeś nieuważny i
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: Jest dwóch operatorów parkingów tego typu - Apcoa i Europark. Czy to będzie lidl, netto, biedronka czy inny kaufland to zawsze będzie jedna z tych dwóch firm. Oni płacą czynsz właścicielowi parkingu, a kasę mają z parkomatów, opłat dodatkowych i abonentów.

I niestety, ale tylko tak da się na Polakach wywrzeć jakąś presję żeby nie stawiali swoich szrotów pod sklepem na cały dzień. W Gdańsku przy każdym markecie niedaleko SKM
  • Odpowiedz
@piker:
To piękne co piszesz, ale ja otrzymałem mandat na pustym parkingu, zaraz po zaparkowaniu. Ile czasu mogło zająć mi kupienie kilku produktów, 15min? Tyle samo czasu minęło od wystawienia mandatu do otrzymania paragonu. Kontroler wystawił mi mandat, choć pewnie widział jak wchodzę do sklepu. To są wschodnie praktyki. A argument, że się nie da inaczej i tylko tak się da jak jest, to jest dobry w ustach polityka, albo niekompetentnego
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: ja w tym moim przypadku dostałem te opłate, a 7 minut w sklepie byłem. Na parkingu stały jakies 10 aut na 100+ wolnych miejsc. Ewidetne polowanie i czekanie na jelenia. I na kolejnego jelenia co sie zgodzi to zapłacić. Jak poczytasz sobie opinie w necie od ludzi co do dostali to właśnie większość dosłownie jak weszła do sklepu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@epll:

Więc to oni mają Ci udowodnić że kierowałeś auto.


A po co? Auto stało na cudzym terenie, gdzie obowiązuje opłata za parkowanie. Auto jest czyjąś własnością, a za swoją własność odpowiada właściciel.
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: Ciekawe jestem jakim sposobem Cię znajdą skoro jest RODO, na jakiej podstawie urząd miasta miałby podać Twoje dane? Przecież oni mogliby wpisać tam byle kogo rejestracje, nawet jakieś siksy która wpadła w oko cieciowi.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy:

Typie ty w lidlu pracujesz, że takie kocopoły tu wypisujesz? Oszukują powołując się na wyssany z dupy regulamin, a ty ich bronisz? Jak się robi prywatny parking, to się go grodzi, a nie gównofaktury wystawia. Śmierć lidlowi


@nagly_atak_faszyzmu: No kolego, ale tak to się nie bawimy. Skoro jest prywatny parking i właściciel nie pozwala parkować za darmo bez wydrukowania bileciku to masz możliwość nie stawiać auta. Skoro stawiasz na
  • Odpowiedz