Wpis z mikrobloga

  • 6
@Qql3l3 dane z cepiku spokojnie możesz pozyskać na kilka sposobów. Rodo nie ma nic do tego.

Korzystałem u siebie.

A że dostał mandat/wezwanie to dobrze.
  • Odpowiedz
@bigger: nie ma takiej opcji, nie uzyska żadnych danych bez zgłoszenia popełnienia przestępstwa. Te wyłudzenia pieniędzy polegają na zastraszaniu, a człowiek stosuje podstawową zasadę „eeee za 90 zł po sądach się będę szlajał”. I po prostu płaci. U mnie nawet pojawił się sposób że do zapłaty jest 170 zł a jak zapłaci się do tygodnia to 120 zł. Haaa tfu na nich i nie płaćcie. Tak powiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nagly_atak_faszyzmu: muszą tak robić, bo bydło robi sobie prywatny parking z takich sklepów. W moim mieście to plaga, samochody zostawiane o 5 nad ranem i stojące do wieczora, bo panie jeżdżą do Niemiec sprzątać hotele, a później jedziesz na zakupy i nie ma gdzie stanać. Odkąd wprowadzili bilety jest spokój.
  • Odpowiedz
@bigger: Wtedy instytucja udzielająca informacji narusza RODO. Tym autem mógł jechać każdy z mojej rodziny. A tak jak napisałem wyżej w ten sposób możesz wyłudzić dane każdego.
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: warto do nich napisać z wyjaśnieniem i prośbą o umorzenie mandatu. Ja ostatnio dostałem pod Carrefourem 150zł i wysłałem im zdjęcie paragonu i mi anulowali (mimo braku biletu z parkomatu). Także warto sprobówać ;)
  • Odpowiedz
ale mnie #!$%@?ą te parkomaty pod sklepami, nieraz chcę wskoczyć po jedną rzecz do sklepu i muszę brać #!$%@? bilecik.


@bez_napinki: trzeba wybierać sklepy gdzie nie ma tych parkomatów to zrezygnują jak całe społeczeństwo zacznie tak robić
  • Odpowiedz