Wpis z mikrobloga

od wczorajszego poranka nie waliłem. dzisiaj siurek nabrzmiały cały czas. pulsujący. czasem nawet pojawia się erekcja bez żadnego bodźca. a ja twardo trzymam energię seksualistyczną. będę ją trzymał aż do 22 września. wtedy wychodzi future fragments. gra erotyczna. grafika w moim ulubionym stylu czyli pixelart. dopracowane sceny erotyczne w pełni udźwiękowione. to będzie najlepsza fapsesja w tym roku. ah co się będzie działo. całą rolkę srajtaśmy zużyję. czuję że na ten moment przygotowywał mnie wszechświat. tak jakbym właśnie po to zainteresował się boxem. użyję całej swojej mocy jaka drzemie w moich łapach. czytaj to juleczko! czytaj to chadzie! nie dla was gry erotyczne, nie dla was piękne, estetyczne kształty, nie dla was profesjonalna oprawa dźwiękowa. dla was zezwierzęcenie i obleśne wzajemne chlapanie się swoimi płynami ustrojowymi, HA! ostatni raz kiedy powstrzymałem się od fapu kilka dni (mój rekord to całe 5 dób) mogłem dochodzić wiele razy z rzędu bez "przeładowywania". i na to liczę. i na to się przygotowuję. to jest to. to jest żyćko. tak trzeba robić. moje ciało jest gotowe ()
#przegryw #anime
Pobierz
źródło: comment_1663669294B8KHKUrzj1905TXPCd8egS.jpg
  • 3