Wpis z mikrobloga

@Koner1391: a tak poza tym że to wałek to kolejnym problemem nie byłby podatek od wygranej czy jak to się tam nazywa ? Taki land kosztuje od 700tys, podatek wynosiłby 10%, 99% lajkujących (bo to pewnie klasa niższa) byłaby w dupie xd a do tego aneks że nie możesz go sprzedać przez 2 lata
  • Odpowiedz
A najgorsze jest to, że to łamany polski język. I jeszcze te bzdury typu "nie można SAMOCHODU sprzedać "bo ma ryskę". Co za #!$%@? debile... w świecie gdzie ludzie kupują 13-letnie samochody bo nikogo nie stać za auto z salonu, ktoś będzie oddawał auto bo ma rysę (która ta rysa i tak pwostanie w peirwszych miesiącach użytkwoania). Komentujący to idioci. Ludzie, auta rozdają za darmo!
  • Odpowiedz
@Koner1391: @localoca: @diofantos: Edukujcie swoich starszych rodziców czy dziadków! Moja mama odpisała pod podobnym postem. Był w grupie wielbicieli jakiegoś współczesnego dyrygenta... dzień później odezwał się do niej jakiś koleś, podając swojego whatsupa, żeby do niego napisała.
Tu zabawa się skończyła, bo zapytała mnie co on pisze i dlaczego. Po uświadomieniu jej jak to działa usunęła wpis i wypisała się z grupy. Pomagałam, ale chciałam, żeby sama wiedziała, gdzie
  • Odpowiedz
@nic_to: Moi rodzice są wyedukowani w tym temacie. Ja również zgłaszałem takie profile i pisałem komentarz, żeby w to nie klikać, nie podawać danych. Co nie zmienia faktu, ze nie będę się pieścił i ludzi podających swój PESEL w komentarzu na FB uważam za debili. Jeszcze jestem wyrozumiały dla jakiejś starszej osoby, ale jak widzę profil 30-latki, która gdzieś pracuje, ma FB zawalony #!$%@?, wyglada jakby miała IQ powyżej 60, a
  • Odpowiedz
@Koner1391: Człowieku. 30 grudnia GUS opublikuje PKB województw a debile zwani dziennikarzami ekonomicznymi będą podniecać się że w świętokrzyskim PKB na mieszkańca urosło najbardziej. I żaden z debili nie skojarzy że to dlatego że w spisie powszechnym okazało się ze w tym małym województwie jest 60 tys mieszkańców mniej niż myślano.
  • Odpowiedz
PESELu mama by nie podała, ale możliwe, że by się odezwała na whatsupie - wtedy to już numer telefonu by mieli... Po wykasowaniu tamtych dziwnych grup, dodałam jej do obserwowanych "niebezpiecznika" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tata na nią krzyczy, że jak się nie zna, niech nie klika, ale sam fb nie ma..., więc nie wie, ze są tam też ciekawe treści.
Swoją drogą jeśli chodzi o młode osoby,
  • Odpowiedz