Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kierowca-ufo: modeki jeszcze spią unurzani w swoim kale i moczu po całonocnej walce z bandytami wstawiającymi gołe pipy na Mirko i używającymi słów na k.
  • Odpowiedz
czy ty masz jakieś zaburzenia? Nie dostrzegasz różnicy?


@cacum3: Widzę hipokryzję wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Ukrainiec wycina kilku kacapów w CQB gdzie widać krew, flaki i słychać jęki - same pozytywne komentarze, wyplusowane w gorące
2. Jakiś typ morduje inną osobę - olaboga wypad na sadola, gdzie jest moderacja, dajcie 18+
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo:

Jesteś sobie wykopkiem Nawet masz pomarańczowe konto i ciekawe video.

Co robisz? O wiem, może wrzucę filmik na vimeo bez mirrora i 18+ tak by wszystko zostało usunięte.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MrFisherman: dźwięk właśnie robi robotę - w pewnym momencie zmienia się odgłos uderzania w czaszkę i sygnalizuje to zmianę stanu skupienia głowy ze stałego w ciekły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@121212: Makabryczne wiadomości z Turcji wstrząsnęły małym miasteczkiem Temryuk w obwodzie krasnodarskim. 37-letni miejscowy mężczyzna brutalnie zamordował swoich rodziców w pięciogwiazdkowym hotelu. Dmitrij Stepanow dokładnie przygotował się do zbrodni. Zakupił młotek, taśmę klejącą i linę. Metodycznie uderzał ciężkim narzędziem w głowę i ciało ojca, a potem go wykończył. Mieszkaniec Temryku nie oszczędził również swojej matki, Tatiany - została ona poważnie ranna. Według jednej z wersji zmarła w miejscowym szpitalu, ale tej informacji zaprzeczają krewni rodziny. Pavel Stepanov zginął na miejscu.

Stepanov Jr. wszystkie swoje działania nagrywał na telefonie. Po zabójstwie uciekł, a następnie napisał filmik, w którym wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na odwet na ojcu.

- Ukarałem tego lowelasa, uważam to za słuszne. Cały czas wywierał na mnie presję i bił. Dzieci powinny oceniać swoich rodziców - powiedział cynicznie do kamery Dmitrij. - Moim dziecięcym marzeniem było zabicie go, a marzenia dziecka powinny się
  • Odpowiedz