Wpis z mikrobloga

Włączyli CO w bloku. Wystarczył tydzień pochmurnego nieba oraz kilka dni wiatru i deszczu i temperatura w mieszkaniu spadła poniżej 21 stopni.
Nie pamiętam kiedy ostatnio trzeba było ogrzewać mieszkanie już od połowy września... Jeśli ciepłe dni nie wrócą, to niestety ale tej zimy- "do widzenia, cześć, giniemy".
#pieniadze #wegiel #kryzys #energetyka
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inko-gnito: no ja wlasnie mam wrzesniowy urlop. Idealnie pyklo na przeglad pieca i odpalenie ogrzewania. Pare lat temu w tą date pływałem sobie w jeziorku zachwycony 22°C na dworzu. Eh.
  • Odpowiedz
@GzS: no to dla porównania daj jeszcze średnia temperaturę z września 2022 r., ale dodaj do tego opady, wiatr, wilgotność. Bo samą temperaturę, to można sobie w buty włożyć. Inaczej odczuwasz +12 stopni w słoneczny dzień, a inaczej +12 w dzień pochmurny z silnym wiatrem i mżawką.
  • Odpowiedz
@inko-gnito: walcz z globalnym ociepleniem, naszym największym wrogiem. Emituj mniej CO2, najlepiej zamarznij, bo te upały są nie do wytrzymania. Sezon grzewczy od września do kwietnia to fake news ruskich onuc i faszystów.
  • Odpowiedz