Wpis z mikrobloga

Siemka, mam flakon Dior Sauvagę EDT z 2015 i potrzebuje doświadczonego perfumowego świra, który oceni dla mnie trwałość i projekcję na własnej skórze (najlepiej, jakby podesłał etykietę z olx, ja ogarniam resztę). Ja mam wyjątkowo słabą skórę i wyjątkowo słaby węch, żeby to przetestować, a nikt z mojego najbliższego otoczenia nie jest zapachowym maniakiem. Przed wakacjami przy aplikacji bolała mnie głowa (nie mówiąc o moim domowniku z alergiami) po dwóch strzałach, a teraz mam problemy z wyczuciem go po kilkudziesięciu minutach na skórze i mam dwa podejrzenia. Pierwsze to słabszy węch i szybkie przyzwyczajanie się do zapachów (miałem słaby węch, a po chorobie mam jeszcze słabszy) albo zły sposób przechowywania przez wakacje (był w szafce w pokoju, ale pokój bardzo się nagrzewał).
#perfumy
  • 8
Tak doprecyzowując, bo słabo to napisałem. Batch 5Y01 (Data produkcji 2015-11), robię dekant i wysyłam jednemu Mirkowi na testy, bo nie chcę kogoś wyrolować, sprzedając ten flakon. @loopie96: @Kris111: dzięki chłopaki! @bananiq: korona jest tutaj moim głównym podejrzanym