Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
siema, pisze z anonima (to w sumie nie będzie wyznanie), bo nie wiem gdzie miałbym o coś takiego zapytać.
aktualnie nie pracuje i nie mam ubezpieczenia, ale coś mi dolega... napisze tu "obrzydliwe" rzeczy więc jak masz słabą psyche to omiń ten pościk!
byłem prywatnie u jakiegoś tam diabetologa, zrobił mi usg, mam coś pęknięte chyba w lewym podbrzuszu.
leci mi krew przy wypróżnianiu, mam jadłowstręt itp. gdzie ja mam się z tym udać skoro nie mam ubezpieczenia?
on mi powiedział żebym poszedł do rodzinnego, no ale rodzinny nie przyjmuje bez ubezpieczenia.
do jakiego lekarza prywatnie powinienem się udać? wiem że kolonoskopia będzie też potrzebna no i potem pewnie operacja. eh anony kasa jest a ja taki głupi bo nigdy nie chorowałem więc nie wiem co robić.
pomóżcie mireczki, nie chce umierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #choroba

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6328848bf9fd30f4fa0cfb79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarejestrowanie sie jako bezrobotny to protip. Jesli znasz kogos kto pracuje w korpo i ma prywatne ubezpieczenie z tego tytulu, to mozesz sie podpiac pod takie, nie jest wymagane pokrewienstwo (jak korzystalem kiedys z takiego ubezpieczenia u mojej partnerki to wpisalismy ze jestesmy w konkubinacie i przeszlo, placilem kilkadziesiat pln miesiecznie za to).
Lekarze rodzinni którzy mają umowę z nfz raczej nie przyjmą cię prywatnie w przychodni. Zresztą jak nie masz ubezpieczenia to i tak się nie zapiszesz do specjalisty. Umów się do gastrologa,.zrób badania przed wizytą morfologie, płytki, crp, badanie moczu?. Może masz hemoroidy stąd te krwawienia?