Wpis z mikrobloga

Bardzo dobra gra ale totalnie nie pasująca do tej serii. Zbyt poważna i przyziemna, totalne przeciwieństwo takiej V robionej dla gimnazjalistów o niezbyt wysokim poziomie humoru.
San Andreas to też (mówię tylko o fabulach, bo gameplay jako taki to coś innego) pomieszane z poplątanym, w sensie początek i niektóre segmenty fabuły to taki trochę dramat o czarnych gangach co jest przeplatane z absurdem w stylu napadu na bazę wojskową czy niewidomym bossem triady, miałem trochę wrażenie niespójności świata przedstawionego xD
Co prawda V jest jeszcze bardziej przesadzona ale jednak spójna i od początku do końca nie udaje niczego więcej i jest w zasadzie komedia sensacyjna, a ten napad na bank w którym wychodzimy z minigunami w tych wojskowych skafandrach jest absurdalny i na tę grę. Jedyne poważniejsze momenty w tej grze to prolog i dwa alternatywne zakończenia w których zabijamy Trevora albo Michaela.
I tu wchodzi IV cała na biało dramat gangsterski w którym nawet nie ma żadnego szczęśliwego zakończenia. Niektórzy zarzucali, że misje są nudne bo nie ma ogromnej rozpierduchy tylko niewielkie strzelaniny. Podejrzewam, że gdyby perypetie sympatycznego Jugola wydane byly pod innym tytułem to cieszyły by się większą sympatią. Już pomijając kwestie techniczne.

#gta #gry #ps5 #xbox #niepopularnaopinia
AdamKarolczak02137 - Bardzo dobra gra ale totalnie nie pasująca do tej serii. Zbyt po...

źródło: comment_1663590746xt4tg7zLZFx6ZfUKdUBJLT.jpg

Pobierz
  • 77
@AdamKarolczak02137 w całości się z tobą zgadzam co do 4. Taki trochę dramat sensacyjny, coś poważnego w stylu RDR i właśnie za to lubię tą grę. Już nawet nie mówię o fizyce która była bardzo dobra ale fabuła i klimat to było coś innego niż kolorowe SA i Vice City. Nico obok Arthura Morgana i Geralta to moja ulubiona postać w grach. Nie wiesz czy jest polska wersja bo wiem że kiedyś
@Beeercik: Super gra, a jakie zróżnicowane misje wtedy były?! Panie w głowie się mogło zakręcić od tej różnorodności. A model strzelania? No cud miód i orzeszki. Gears of War się chowało xD

Ta gra była zwyczajnie nudna i miała #!$%@? mechaniki. Slow gaming wyszedł im w RDR 2, GTA IV było takie se. Nic dziwnego, że masa ludzi jej nie ukończyła.

A jaranie się tą grą bo jest "poważna" uskuteczniane przez