Wpis z mikrobloga

NASK – Państwowy Instytut Badawczy ktory zajmuje sie weryfikowaniem, zglaszaniem i usuwaniem dezinformacji w internecie wlasnie mi odpisal na moj email, napisali ze zweryfikuja sytuacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ich skutecznosc w zwalczaniu onuc jest bardzo wysoka, chyba maja bezposredni kontakt z adminami social mediow.
Tresci emaila nie pokaze, bo w stopce prosili aby nie publikowac tresci emaila, wiec tego nie zrobie.
#ukraina #jakubczarodziej #neuropa #facebook
Pobierz
źródło: comment_1663579762YKortEt3slCzOvQEcftTLx.jpg
  • 58
@jankes83: ten gosciu który tylko gada o tym jak k0biety są zue tym swoim dziwnym pedalksim głosikiem przez nos? XD Przecież on tam ciągle o gównie gadał i sie tylko do wyglądu #!$%@?ł. No zaoranie że #!$%@? xD
@Aleale2: jaka opinia, on tam jakieś z dupy historyjki wyciągał że jego znajoma mu mówiła że jej ciotki szwagierka z pierwszego małżeństwa była w knajpie w której Ukraińcy się brzydko zachowywali xdd to tak jakbym ja powiedział że mi kolega powiedział że jego teściowa widziała jak taki jeden łysy koleś w czapce obciągał menelowi w bramie za subskrybcje kanału
( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Instynkt: A Polak w Ciebie kiedyś wjechal? Bo ja znałem typa (Polaka) co #!$%@?ł dziewczynie (Polce) auto i jeszcze jej wmówił że to jej wina. Karygodne zachowanie (Polaka).
A Polak w Ciebie kiedyś wjechal? Bo ja znałem typa (Polaka) co #!$%@?ł dziewczynie (Polce) auto i jeszcze jej wmówił że to jej wina. Karygodne zachowanie (Polaka).


@czotoco: pierwsza moja kolizja na kilkanaście lat posiadanego prawka, widzisz ty słyszałeś gdzieś coś a mnie to osobiście dotknęło, od 3 tygodni mam rozwalone auto i PZU nadal załatwia formalności z ukraińskim ubezpieczycielem
@czotoco: nie, są na etapie weryfikacji jakiejś odpowiedzialności, nie wiem o co dokładnie chodzi, pewnie inaczej jest gdy sprawca szkody jest cudzoziemcem ubezpieczonym za granicą