Wpis z mikrobloga

NASK – Państwowy Instytut Badawczy ktory zajmuje sie weryfikowaniem, zglaszaniem i usuwaniem dezinformacji w internecie wlasnie mi odpisal na moj email, napisali ze zweryfikuja sytuacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ich skutecznosc w zwalczaniu onuc jest bardzo wysoka, chyba maja bezposredni kontakt z adminami social mediow.
Tresci emaila nie pokaze, bo w stopce prosili aby nie publikowac tresci emaila, wiec tego nie zrobie.
#ukraina #jakubczarodziej #neuropa #facebook
B.....n - NASK – Państwowy Instytut Badawczy ktory zajmuje sie weryfikowaniem, zglasz...

źródło: comment_1663579762YKortEt3slCzOvQEcftTLx.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ja nie wiem, czy naprawdę wykopowicze nie mogę zamówić u niego za pobraniem w tym obsranym sklepie jakiegoś gówna i nie odebrać? tak tylko pytam?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ale sie uśmieje jak mitoman będzie mieć racje kto mieszkał w akademiku z Ukraińcami ten wie, ze dla nich pojęcie ciszy nocnej nie istnieje XDD już pomijając higienę i dbanie o wspólne dobra jak np #!$%@? drzwi i klamek w oknach
  • Odpowiedz
@G4SHI: Tymczasem mieszkanie ze studentami Polakami ;P

W każdym społeczeństwie są gamonie i jak nie ma wojny to głównie oni wyjeżdżają - i tak do nas docierał 'kwiat' ukrainy, a my eksportowaliśmy swój kwiat do UK i Holandii.

Obecnie to według mnie nieco inna sytuacja - i nie mam absolutnie na myśli, że sami dobrzy Ukraińcy do nas przyjeżdżają - ot odbijam jedynie anegdotyczny argument innym anegdotycznym ;P
zuchtomek - @G4SHI: Tymczasem mieszkanie ze studentami Polakami ;P

W każdym społec...

źródło: comment_1663580577czWuP2McXjkzND1BwZPm72.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zuchtomek: No nie generalizując Ukraińcy który już w Polsce pomieszkali te 2-3lata byli spoko i bardzo ogarnięci zawsze tylko ci nowi byli tragiczni troszkę jakby niecywilizowani mówiąc szczerze XD
  • Odpowiedz
@Aleale2: tam nie było żadnej opinii tylko #!$%@? na podstawie tego że on coś od kogoś usłyszał, albo jakieś wyssane z dupy Putina bzdury, obejrzyj sobie filmik szarpanki, fajnie z tym łysym troglodytą pojechał
  • Odpowiedz
@G4SHI: U mnie ogólnie przybyło matek z dziećmi i taki standardowy zestaw to 2 kobietki + min 3 kaszojady.
Widuję je głównie na placach zabaw (mam córkę lvl3) i tam faktycznie bywają w przewadze, ale to też nie wina zalewu Ukraińców - u mnie ludzie rzadko chodzą z dziećmi na plac zabaw i nie raz zdarzało się wcześniej, że z córką byłem totalnie sam (foto - sobota czerwiec 2021 - 9:30,
zuchtomek - @G4SHI: U mnie ogólnie przybyło matek z dziećmi i taki standardowy zestaw...

źródło: comment_1663582243yYWyLuQc9W7DeDpLs8aYWj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz