Wpis z mikrobloga

Żeby osłodzić trochę poniedziałek, otwieram wątek w których możemy podzielić się uroczymi i niestandardowymi zachowania naszych kitków ()

Zaczynając od mojego kitka:
1. Gdy kitku jest na balkonie i widzi,że ja albo niebieski wracamy do domu to zaczyna bardzo charakterystycznie miauczeć wniebogłosy i biegnie pod drzwi. Jeśli nie daj Boże długo szukam kluczy w torebce żeby wejść do klatki to kitku robi raban na pół osiedla i miauczy wniebogłosy prawie forsując siatkę na balkonie.
2. Gdy kitku słyszy dźwięk uruchamianego prysznica to jego honorem jest władowanie się do łazienki i spanie na pralce na moim szlafroku. Dzisiaj kitku miał mindfucka bo wzięłam szlafrok z pralki i łaził za mną i miauczał żebym mu zrobiła posłanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
3. Kitku jest żywym srebrem i uwielbia biegać za wędka. Do tego stopnia że jak śpimy to wskakuje nam w środku nocy na łóżko z wędą i miauczy żeby mu machać i się z nim bawić . Cwana z niego bestia bo ja zawsze jak mam wędkę pod ręka to lunatykując coś tam pomacham więc kitku jest zadowolony.
4. Jak kitku dostaje #!$%@? to tak śmiesznie rozpędza się tylnymi łapkami i macha nimi tak szybko że wyglada jak struś Pędziwiatr z kreskówki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
5. Jak kitku nie może dosięgnąć muchy na ścianie to miauczy na mnie żebym mu pomogła i go podsadziła.
6.Kitku musi być w tym samym pomieszczeniu co my. Łazi za nami i jak jesteśmy w różnych pokojach to na nas miauczy żeby zebrać stadko w komplecie w jednym pomieszczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie kitku jest kotem towarzyszącym i jest najukochańszy na świecie ()

Podzielcie się jakimiś uroczymi zachowaniami Waszych kitków ʕʔ .

#kitku #koty #kociarze #zwierzaczki
  • 4
@Patatina: Moja kotka nosi sznureczek w pyszczku wszędzie za mną by się bawić nawet jak siedzę na kiblu to mi przynosi ten sznureczek, poza tym jak zeskakuje z blatu to wydaje dźwięk jak pluszowa zabawka takie mru pomieszane z kwik, twój też tak ma? No i zna się na zegarku bo jak mówiłam jej, że pobawimy się o 15 bo teraz jestem zajęta to przychodziła z tym sznureczkiem o 15 punkt.