Wpis z mikrobloga

@TheRealMikz jak lubisz, gdy kot kładzie ten mniej higieniczny koniec swojego układu pokarmowego na blatach stołów, z których jesz to nie widzę problemu, natomiast jak już pisałem.z milion razy w tym wątku wystarczy kotka wypuścić na zewnątrz i sam znajdzie dużo atrakcyjniejsze drzewa
@Khozana problem w tym, że jeśli koty mają bezpieczną okolicę, to latają samopas latami i nic się im nie dzieje, a nawet niemal placu nie opuszczają jako udomowione.

Jak człowiek jest przykuty do łóżka, to również się "przyzwyczai" do takiego życia.
@SkorpionX nie przegadasz histerykom. Zapytasz takiego fanatycznego kociarza o wypuszczanie kota na dwór, to od razu wymyśli 1001 różnych niebezpieczeństw, a tymczasem udomowione koty wychodzące na wsiach i miasteczkach biegają samopas i nic się im nie dzieje. Odpowiedzialność za kota, a tak naprawdę nie ma warunków do wypuszczania takiego zwierzęcia na dwór lub boi się tak naprawdę o siebie.

Aha, kota niby można oduczyć wskakiwania na meble, ale jak komuś to przeszkadza,
@SkorpionX:

Kot to drapieżnik terytorialny, musi mieć przestrzeń. Możesz go nie wypuszczać, jak masz dom o powierzchni kilku arów, na 50m² dostanie na łeb, dokładnie tak samo jak Ty byś dostała żyjąc całe życie w takim więzieniu, a świat widząc przez kraty skrzynki w drodze do weterynarza.


weź typie rozbieg i się mocno w ścianę pier*olnij, żebyś nie pisał już takich bzdur XD
jak lubisz, gdy kot kładzie ten mniej higieniczny koniec swojego układu pokarmowego na blatach stołów, z których jesz to nie widzę problemu, natomiast jak już pisałem.z milion razy w tym wątku wystarczy kotka wypuścić na zewnątrz i sam znajdzie dużo atrakcyjniejsze drzewa


@SkorpionX: moje tego nie robią, mają swoje ulubione miejsca w domu i zapewniłem żeby blaty na jedzenie oraz stół do nich nie należały, trzeba wiedzieć jak postępować z kotami