Wpis z mikrobloga

Jaki sprzecior w mieszkaniu (dom to inna kwestia) rzeczywiście i namacalnie ułatwił wam życie? Chodzi mi o wszelakie AGD/RTV?
Zmywarkę i robota sprzątającego już mam i rzeczywiście są to fajne sprzęty, resztą wyposażenia standardowa.
(Mikrofala,lodówka,piekarnik,blender,pralka,drugi odkurzacz klasyczny, już mam)
#pytanie #agd #sprzatanie #gotowanie #polskiedomy
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: dlatego dałem warunkowo, np jak już mieszkają dwie osoby to się bardziej opłaca. Ale fakt, największym game changerem jest chyba zmywarka, ew. jeszcze systemy filtrujące wodę, że masz od razu np gazowaną wodę z kranu albo kostkarki do lodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: nie bo używam dzbanka filtrującego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zastanawiam się nad wstawieniem takiego 3 albo 5l bojlera na wrzątek - wtedy masz opcje wrzątku z kranu do np herbaty. Grohe red się nazywa. Ogólnie zastanawiam się teraz nad takimi gadżetami bo dom kończę i może coś fajnego bym tam włożył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@picasssss1: suszarka bębnowa jak masz miejsce, IMO gamechanger. Ja mam kolumnę pralka + suszarka i fakt że wrzucasz w południe pościel i wieczorem zakładasz świeżą zmienia postrzeganie świata
  • Odpowiedz
@picasssss1:
Thermomix - ja nie używam bo rzadko gotuje ale miałem przez jakiś czas. Ale np. moi rodzice korzystają non stop i cholernie sobie chwalą. Kilku znajomych też.
Sodastreamer - jak pijasz wodę gazowaną
Młynek do zlewu - jak gotujesz
Grill elektryczny np. tefal optigrill - też jak gotujesz
Urządzenie do sous vide - jak wyżej

Różowa jeszcze podpowiada mi generator pary i parownice.
  • Odpowiedz