Wpis z mikrobloga

Cześć! Posiadam TV, który jest zbyt nowy, aby posiadał wejście jack. A jednocześnie zbyt stary, aby posiadał bluetooth itd. Podobno są bezprzewodowe słuchawki USB, działające na zasadzie bluetooth. Wpinam adapter USB do TV / PC, słuchawki się sparują i wszystko działa. Tyle, że niekoniecznie znalazłem na szybko jakąś ofertę takich słuchawek. Czy ktoś mógłby coś polecić? #sluchawki #audio #telewizory
  • 9
Podobno są bezprzewodowe słuchawki USB, działające na zasadzie bluetooth


@Kosiek30: ty raczej potrzebujesz standardowych sluchawek bt i nadajnika BT wpinanego do usb telewizora.

Nie potrzebujesz specjalnych sluchawek, natomiast o nadajniku poczytaj, zeby byl w odpowiedniej klasie i chociaz aptx kodek mial.

Pytanie pozostaje otwarte, czy TV bedzie przesylal dzwiek ta droga. Najlepiej poszukac w necie po numerze tv, czy takie cos jest realne.
@PurpleHaze: dzięki piękne. Tak podejrzewałem, że coś tu jest grubymi nićmi szyte. Jak widać...raczej temat nie wart zachodu. Oczywiście za pomocą kabli, jak najbardziej jestem w stanie uzyskać dźwięk...ale chodziło właśnie o pozbycie się kabli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chocotaco: niestety nie. Tylko USB, HDMI, jeszcze EURO-SCART się załapało. Kupiłem kiedyś adapter SCART do cinch, a kiedy gram na retro-konsolach, to można dostać do nich zewnętrzne adaptery na HDMI. I jackiem wpinam się do takiego adaptera. A przy okazji sprawdziłem, że telewizor nie może połączyć się z bezprzewodowymi słuchawkami.

Pozostaje męczyć się z kablami ( ͡° ͜ʖ ͡°)