Wpis z mikrobloga

Oregano to mistrz kompromitacji na tym portalu.

Wypomniał użytkownikowi wysoką aktywność na tagu.
konkretnie 24 wpisy/komentarze na dzień

No to z ciekawości zobaczyłem ile nasz wstrzemięźliwy Łukasz napisał przez weekend...

65 wpisów
po paru obliczeniach na kalkulatorze
to jest jeden wpis na 43 minuty
XDDDD

No cóż gratuluję użytkownikowi @ContentMarketingExpert stara prawda mówi jasno, jedziesz z Łukaszkiem do spodu to nasz wyjaśniacz zapienia się do czerwoności i popełnia soczyste gafy.

Przypomnę też, że mamy do czynienia z osobą, która rok temu założyła sobie tutaj multikonto @faraon20 do bronienia samego siebie i poklepywania po plecach.
Robił to z takim zapałem, aż wysprzęglił się, że to multi i dostał bana.
XD

Teraz z kolei git z biełegostoku podważa kompetencje Kaszewiaka, który od lat zajmuje się szeroką i skomplikowaną działalnością adwokacką. Oczywiście Oregano wie lepiej, a Kaszewiak to "mecenasik".
Jak on śmiał sprzeciwić się potężnemu Olgierdano?

Łukasz nie jest w stanie znieść krytyki i przeciwności losu, odkąd udziela się tutaj czy na YT zawsze każda osoba, która cokolwiek pisnęła na naszego wyjaśniacza była:

- ułomna
- na zasiłku
- niefajna
- be
- fu
- latexem
- i wogle

Oregano nigdy nie zrobił żadnego błędu! Czego nie rozumiesz latexie?
Ja na przykład nie rozumiem skąd ten lęk przed okazaniem słabości...

#kononowicz #patostreamy
salamsalejman - Oregano to mistrz kompromitacji na tym portalu.

Wypomniał użytkown...

źródło: comment_1663500929bzjzBhMcfHbxTHG5jnyv7z.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@salamsalejman: ja też jestem multi olgierda?

a tak serio to mimo wszystko jest różnica między olgierdem a jakimś randomem, olgierd jest w tym obecnie po uszy w realu, ma rozprawy w sądzie, występował w TV, i w sumie normalne że jest w tym okresie bardzo aktywny, a jakiś random z internetów nie ma z tym nic wspólnego na codzień prócz tego że non stop komentuje na wykopie
ale ja też ostatnio
  • Odpowiedz