Wpis z mikrobloga

A co jesli Wolski krytykowany przez niektórych, bo mówił, ze nie bedzie ofensywy zrobił to celowo aby zmylić wywiad rosyjski na pewno monitorujacy popularne kanały analityczne, a tak naprawdę o wszystkim wiedział.
I kto wie może w jakiejś części dzieki Wolskiemu kontrofensywa pod Charkowem sie udała (bo Rosjanie uwierzyli, że jej nie bedzie), a on nadal w ramach gry operacyjnej przekonuje, że nic nie wiedził, aby móc w przyszłości wywodzić w pole rosyjski wywiad.

A Wy jak uważacie?

1 - Wolski wiedział o ofensywie, celowo skłamał aby zmylić Rosjan i dołożył cegiełkę do sukcesu uderzenia pod Charkowem.

2 - Nie ma dowodu, że Wolski wiedział o ofensywnie. Może wiedział, może nie wiedział, ja nie wiem.

3. - Wolski nie wiedział.

#wolski #ukraina #rosja #pdk

Wolski wiedział?

  • Wiedział nie powiedział 18.7% (35)
  • Nie ma dowodu że wiedział 52.9% (99)
  • Nie wiedział 28.3% (53)

Oddanych głosów: 187

  • 12
@szurszur: Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Jarosław Wolski wiedział o kontrofensywie. Po prostu nie widział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Zychowicza, który zrobił ten słynny odcinek historii realnej, kiedy Ukraińcy zrobili kontrofensywę. On powiedział, taki zmęczony, powiedział do
@szurszur: wolski tworzy około godzinę materiały, niezależnie czy ma treść do nich. Toteż rozwleka informacje przypadkowe i szczątkowe informacje. Jak tą, że ofensywy nie będzie. A że jest butny, gburem i z silnym przekonaniem o wyższości własnej logiki nad innymi to sam w to uwierzył, odrzucając to co mu nie pasowało do własnej narracji. Kilka cenych strzałów i wywaliło mu ego, że jego analityka jest najlepsza ( ͡° ͜ʖ
@szurszur: nie wiedział. Do tego stopnia zabolało go ze mu to wytykano, że żeby udowodnic że miał rację wrzucił na Twittera artykuł z Washington post o tym że Ukraińce ponieśli olbrzymie straty podczas ofensywy na Cherson.
@Moisze: Tak - i ja tym doskonale wiem i nawet pisałem to w zeszłym tygodniu gdy wykopki go chciały ukrzyzowac. Zapewne ma jakies swoje źrodła, ale to na niskim szczeblu oczywiscie i takie dajace raczej rozeznanie w tym co już sie dzieje, a nie tym co jest planowane.