Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Plp_:

ja jestem w stanie oglądać "Potop" w pełnej wersji co roku od kilku lat i autentycznie mnie nie nudzi


Bardzo podobały mi się książki (ogólnie jestem fanem Sienkiewicza) i chciałem obejrzeć filmy, ale za każdym razem, jak sobie przypominam, że Hoffman stworzył je w odwrotnej chronologicznie kolejności, to nie wiem, od której strony zacząć.

Do tego widzę, że Ogniem i mieczem ma wersję serialową i filmową, Potop ma wersję odnowioną,
  • Odpowiedz
Które wersje, w jakiej kolejności i gdzie obejrzeć?


@haussbrandt: jeśli chodzi o potop to najgorszą wersją dla mnie jest właśnie Potop Redivivus czyli ta skrócona do 185 minut. Niby zremasterowana, ale wcale nie jest jakoś super lepsza jakość i dużo wątków oraz scen pociętych lub całkowicie usuniętych. Gdzie obejrzeć pełną? Nie wiem, ja mam 4 płytowe wydanie DVD kupione z 10 lat temu, no i z tego co pamiętam to często
  • Odpowiedz
@crest: może to nie byłby częsty wybór, ale mi się zawsze bardzo fajnie ogląda Tokio Drift. Nie ma w nim nic szczególnego, ale po prostu zawsze przyjemnie mi się patrzy w ekran, mogę wyłączyć mózg i po prostu cieszyć się przyjemnym filmem :D
  • Odpowiedz
@hellgihad: kiedyś przez dwa miesiące dzień świstaka leciał na jednym kanale filmowym codziennie. To i niemal codziennie do posiłku sobie odpalałem i oglądałem z ojcem.

Innym filmem oprócz łotrów czy skazanych jest dla mnie interstellar oraz nowy bladerunner. Nie potrafią mi się znudzić.
  • Odpowiedz