Wpis z mikrobloga

Myślę, że każdy ma swoją grę dzieciństwa, którą teraz uważamy za słabą i widzimy jej wszelkie mankamenty, ale będąc młodymi i nie do końca świadomymi graczami bardzo nam się ona podobała. Najczęściej była to gra o budżecie nieprzekraczającym kilku wyjść do baru mlecznego, dodawana do płatków śniadaniowych albo sprzedawana w kiosku ruchu czy innej gazecie. U mnie taką grą był Maluch Racer 2. Będąc małym bardzo lubiłem w nią grać mimo, że nie potrafiłem przejść nawet pierwszego wyścigu (miałem około 5 lat) xD

Pochwalicie się waszymi grami dzieciństwa, które raczej były zwykłymi niskobudżetowymi kaszankami, ale chętnie w nią graliście.

#gry #przegryw #heheszki #gownowpis
Glimpse0fTheFuture - Myślę, że każdy ma swoją grę dzieciństwa, którą teraz uważamy za...

źródło: comment_1663488084xYfehno0dBvk4cBAgnLTQR.jpg

Pobierz
  • 24
@Glimpse0fTheFuture: Gry jego autorstwa wspominam świetnie wszystkie starałem się przejść mając te 7 może 8 lat.
Taką lepiej dopracowaną grą jaką miałem to był Ford Racing 2 i pamietam ze ta gra przez jakieś dwa lata wcale mi sie nie nudziła.
Podobnie jak 18 wheels of steel hard truck z 2002 i następca z 2003
Piękne czasy gdy sam fakt jeżdżenia samochodem bawił a jak był to samochód który można było
@Glimpse0fTheFuture: @idzii: Midtown Madness 2. Za pieniądze z komunii rodzice kupili pierwszy komputer. Poszliśmy wtedy do Media Markt kupić pierwsza grę. Chciałem bardzo GTA2, ale tate przeczytał opis na pudełku i stwierdził że "to pewnie nudne" xD Padło na Midtown Madness 2 i jeszcze dżojstik dostałem do tego xD Grałem w to na #!$%@? dżojstiku szmat czasu. Zupełnie nie wiedziałem o co tam chodzi i jak odblokować nowe samochody więc
Ace of coś tam...


@Summoning:

Wings


@Mesk:

Nope. Flying Corps - miałem najpierw demko a później pełną wersję z jakiegoś CD Action czy innego Gamblera. Gierka całkiem dobrze wykonana, tylko czasami crashowała. Szła zarówno na DOSie jak i na wczesnych Windowsach, ale crashowała i tu i tu.

Można nawet pobrać. Może spróbuję sobie ją odpalić z sentymentu: https://www.myabandonware.com/game/flying-corps-bq6
GaiusBaltar - > Ace of coś tam...

@Summoning: 

 Wings

@Mesk: 

Nope. Flying...

źródło: comment_1663497722xLxtdD9dWB7ReVSui4e4Gk.jpg

Pobierz
@Glimpse0fTheFuture: Oj, opie, uderzyłeś w odpowiednią strunę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Maluch racer, Syrenka races, Trucker, Test Drive 6, 1NSANE... się tym wszystkim podzielę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Glimpse0fTheFuture: Pierwsza z tych gier, Maluch Racer, gdzie nawet nie za bardzo wiedziałem o co chodzi. Jeździłem sobie zwykle po okolicy tak o, nawet nie ścigając się. Uwielbiałem udawać, że jeżdżę z miejsca na miejsce mając cel xD. Nawet nie wiedziałem, że da się tu coś odblokowywać. Dokładnie to samo miałem z Syrenka Racer. Nie będę robić dwóch komentarzy dwa tak bliźniaczej sytuacji
Tr8025 - @Glimpse0fTheFuture: Pierwsza z tych gier, Maluch Racer, gdzie nawet nie za ...

źródło: comment_1663508835Hnz4fAlhRK4rsmwXhxXICz.jpg

Pobierz
@Glimpse0fTheFuture: Ostatnia, więcej już nie spamię (obiecuję), Test Drive 6. Gra z 1999 gdzie umiałem nawet wygrywać, ale nie ogarniałem że istnieje fabuła i częściej jeździłem sam dla siebie i w trybie policji. Najzabawniejsze jest to, że mimo wszystko te trasy, te auta, te wszystkie rzeczy najdłużej siedzą mi w głowie i mam teraz ochotę odpalić TD6 na Windowsie 10 ale gra się buntuje. Mimo wszystko to był kawał dobrej rozrywki
Tr8025 - @Glimpse0fTheFuture: Ostatnia, więcej już nie spamię (obiecuję), Test Drive ...

źródło: comment_16635092302s06GlJEyMx6dTGQbV2o19.jpg

Pobierz
@Plp_: Zapomniałem o MM2! Uwielbiałem jeździć we free ride nie bacząc na to czym jadę (zwykle wybierałem autobus xD). Nie miałem odblokowanej połowy wozów, ale z czasem ogarnąłem jak pobierać mody i miałem więcej autobusów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Genialna gra jak na swoje czasy, albo już zapomniałem jak wyglądała xD. Zawsze mi się podobało, że policja tylko przeszkadza ale nic nie może zrobić
Tr8025 - @Plp_: Zapomniałem o MM2! Uwielbiałem jeździć we free ride nie bacząc na to ...

źródło: comment_1663509528kQKXM6Y2heTsqhv16PcyT9.jpg

Pobierz