Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Niedziela, 18 września 2022. Imieniny: Irmy, Stanisława, Ireny. Słońce wstało dziś o 06:24. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:57. Ciemna noc zapadnie o 20:16, ale gwiazd można wypatrywać od 19:33.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 19
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Siemandero. Wczoraj pogoda mnie strasznie oszukała. Pojechałem z różową do lasu i było ciepło i słonecznie. Pomyślałem, że nie ma do brać kurtki i czapki, bo przecież początek dnia, później będzie jeszcze cieplej. No, ale jak wracaliśmy to już chmury oczywiście naszły i taki wiatr, że przez ubranie przełaził i mroził. Nie polecam. Miejmy nadzieję, że dziś będzie lepiej. Miłego dnia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pepek614: mieliśmy wczoraj kilka rzeczy do załatwienia i też nas trochę zaskoczył ten wiatr, już taki konkretnie jesienno-zimowy. Udało się wszystko ogarnąć, ale pod koniec już trochę galopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej wszyscy,
Wczoraj robiłam pieczone łódeczki z cukinii i wyszły super. Niestety miałam tylko 2 cukinie i resztę farszu wpakowałam w paprykę i... w sumie też nieźle pasowało.

Dzisiaj chyba leniwy dzień, tylko spacery na
  • Odpowiedz
a u mnie na blokowisku włączyli centralne ogrzewanie, więc ja też nie marznę w łóżku, ale gratulacje wszystkim mającym tego szczęścia w sposób naturalny od wielu lat.
  • Odpowiedz