Wpis z mikrobloga

Sprzedam waluty lub moc obliczeniową.

Produkuję codziennie sporo monet - głównie LOT i DOGE. Część zostawiam, ale część regularnie sprzedaję na giełdach bo rachunki też trzeba płacić. Dla mnie wygodniej jest sprzedawać prywatnie na wykopie, więc jeśli ktoś chce kupić LOT/DOGE/BTC/LTC itp to zapraszam na priv - oferuję regularne dostawy każdego dnia. Cena minimum taka jak na giełdzie, w praktyce kto da więcej. Wystawiam paragony/fakturę vat.

Jeśli chcesz kopać inną walutę to mogę podnająć koparkę. Mam ich kilka, każda wyciąga 2100-2200kh/s. Cena jaka mnie na dziś interesuje (każdego dnia może się zmienić, więc pytać za każdym razem o aktualną) to 123 zł brutto/dzień za koparkę 2100-2200kh/s. Obecnie dostępne max. 3 takie koparki. Przy wynajmie na min. miesiąc możliwość negocjacji cen. Naturalnie w tym przypadku także wystawiam paragon/fakturę vat.

#dogecoin #lottocoin #kryptowaluty
  • 12
@nilfheimsan: Zapomniałem dodać, że przy wynajmie z góry np. na 2-4 tyg można negocjować. Wynajem mocy zawsze musi być jakimś złotym środkiem. Bo ja nie chcę wynająć taniej niż mogę na niej zarobić kopiąc popularne monety, a ktoś nie chce płacić za monety więcej niż może na giełdzie :).

Do tego moja oferta może być atrakcyjna dla kogoś kto ma firmę i będzie sobie mógł odliczyć fakturę.

Na reddicie jest zainteresowanie
@Arrival: no tak, ale cena ktora proponujesz ma sie nijak do tego co piszesz: wynajem taki jest dla ciebie super wygodny bo dajesz dostep i sie nie martwisz co ktos sobie kopie, kasa leci. jak sam kopiesz to sie zastanawiasz co by tu kopac zeby zysk miec, potem po jakiej cenie sprzedac. Poza tym jesli u ciebie jest drozej niz na gieldzie (a w tej chwili jest) to to jest bez
@nilfheimsan: Też nie do końca - niektórzy wynajmując moc potrzebują jej tak naprawdę na "debiuty" gdzie wartość wykopanych monet może być dużo wyższa niż koszt wynajmu mocy - w końcu to na debiutach ludzie kupują serwery w chmurze i kopią :).

Może ktoś chce ruszyć swoją monetę i potrzebuje mocy na rozkręcenie sieci itp ;).

W tym wątku gość sprzedaje kontrakty tygodniowe :). Tak jak napisałem wyżej - przy dłuższym wynajmie
@nilfheimsan: Ale generalnie ten wynajem to mniej preferowana opcja :). Chętniej po prostu sprzedam popularne monety, które i tak upłynniam na giełdzie. Przyjemnie by było mieć polskiego, stałego odbiorce zamiast konwertować coś 100x na inne waluty, przekazywać między giełdami i czekać na wypłaty.
@nilfheimsan: Masz rację :). Może po prostu jestem jak ktoś kto nie chce sprzedać swojego ukochanego samochodu, ale żona każe więc wystawia się go z ceną zaporową :D. Za dużą mam chyba frajdę z samodzielnego kopania :D