Wpis z mikrobloga

Skąd wziąć świadectwa pracy z #holandia jeżeli ma się tylko jakieś świstki wystawione przez agencje pracy, które przez nikogo nie są nigdzie respektowane a agencja twierdzi, że nie może przechowywać moich danych dłużej niż dwa lata i wysyła mi "rady" abym wykorzystał payslipy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrywNL: normalnie kontakt do miejsca pracy gdzie robiles przez agencje. Chyba ze cie rzucali po magazynach w calej okolicy. Ale to w polsce chca takie zaswiadczenia bo chyba nie w NL?
  • Odpowiedz
@HANTEK2: I w Polsce do urzędu, i do rekrutacji w innym kraju, gdzie chcą świadectw z 5 ostatnich lat. W tej agencji Tempo Team nie wydali niczego poza jarograafem i tym gównoświadectwem, z którego nic nie wynika. W odziale in-house nic o mnie nie wiedzą bo obowiązuje ich polityka prywatności i były pracownik jest usuwany z systemu po okresie 2 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrywNL: no to slabo. Ja w UK siedze i tu nie trzeba zadnych swiadectw. Dajesz cv i ewentualnie referencje jak sobie zazycza. Myslalem ze swiadectwa pracy sie tylko w Polsce wystawia. Wogole debilny wymog.
  • Odpowiedz