Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antidotum119: prawie wszystkich xdd, wpisuje 10 tytułów które bym chciał obejrzeć wyniki 0, nawet nie wspomne jaka różnica kolosalna była w treściach dostępnych za oceanem.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: jeżeli na poważnie to steam, kiedyś można było wymieniać się przedmiotami czy grami które miało się w ekwipunku bez problemu, można było też je normalnie sprzedawać poza steam, dziś jest niemożliwe z powodu durnych ograniczeń :/. Producenci gier AAA za sztuczne podwyższanie wymagań sprzętowych, GTA 5 potrafi chodzić na xbox 360, sprzęcie z 2005 roku!
  • Odpowiedz
@Antidotum119 wszystkie te apki z żarciem. Parę lat temu wszystko jasno na tacy, a teraz nagle doliczanie jakiś paru zł na ostatnim stepie opłata serwisowa +3zl xD

A wlazłem na stronę internetową restauracji z której zamawiałem to ceny 10% niższe i dostawa za free xD

Ostatni raz coś zamawiam przez uber eats czy wolt chyba xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tommy__: ja w ogóle się dziwię ze ludzie z tego korzystają. Zawsze absolutnie zawsze podnoszę tel i dzwonię do knajpy, właściciel dostaje cały hajs, za dostawę najczęściej nie płacę lub są to symboliczne kwoty i sam posiłek jest taniej niż na jakiś #!$%@? platformach próbowałem używać tego pyszne czy Uber eats ale to totalne guano.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Antidotum119: Youtube. Próbowaliście ostatnio wyszukać coś z poza waszego kręgu zainteresowań? Wpisałem w youtube Caddilaca CT4 aby się czegokolwiek o nim dowiedzieć i mam 5 filmów z tym autem a reszta to dosłownie śmieci albo filmy które już oglądałem


@SzubiDubiDu: ja mam chyba tak samo złe doświadczenia jeśli nie gorsze, bo pomijając denerwującą ilość reklam, przed, w reakcje i na zakończenie filmu to po wpisaniu frazy w wyszukiwarce,
  • Odpowiedz