Wpis z mikrobloga

@Raa_V
Tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale w zeszłym roku też masę wyścigów się #!$%@?łem, a było i więcej wyścigów gdzie sporo się działo, i więcej fabryk w grze. A teraz?

Patrz ostatni wyścig. Okej, trzymał w napięciu, ale fajerwerków zdecydowanie nie było. A to i tak jeden z lepszych wyścigów tego sezonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schwarzstork: no spoko, ale który gościu w motogp jest oponiarzem co hamilton w f1, oraz który gościu w motogp to taki maxiu z redbulla w f1? To ważne bo wiesz, musimy rozróżnić tego co trzeba wyzywać i tego co trzeba podziwiać.
@misiek735: Do wyzywania jest cały KTM bo to banda #!$%@? błaznów którzy młodym talentom niszczą kariery i udają że nic sie nie stało. Pod Super Maxa można spokojnie obecnego mistrza świata Fabio Quartararo podpiąć, tylko on ma pod górkę na słabej Yamasze przeciwko Ducati, które o dziwo pomimo że włoskie i czerwone nie #!$%@? takich grande jak cyrk z Maranello ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schwarzstork: #!$%@? motocykle ktma nigdy mi się nie podobały, #!$%@? ich.
Czyli mówisz że ducati cały czas ma prawdziwą grande strategie, nie to co ferrari w f1. No i super ʕʔ
A jak sobie radzi Kawasaki? Bo mam dwa motocykle od nich w garażu i w sumie mi się podobają, a Taty Yamaha coś ostatnio z elektryką #!$%@?, więc nie dziwię się że Quartararo ma problemy na